Офіційний веб - портал Семенівської міської ради
Семенівського району Чернігівської області
 РОЗДIЛИ ПОРТАЛУ
 Місцева символіка
 Міський голова
 Міська рада
 Виконавчий комітет
 Рішення виконкому
 Історія та сучасність міста
 Нормативні документи
 Регуляторна діяльність
 Рішення сесій
 Комунальне господарство
 Бюджет
 Державні закупівлі
 Міська рада інформує
 КРУ інформує
 Реєстраційна служба
 Інспекція праці інформує
 Адміністративні послуги
 Туризм
 Контакти

                   

Міська рада працює в інтересах міської громади

Звіт міського голови Бичкова О.Ф. «Про стан виконання Програми соціально-економічного розвитку Семенівської міської ради у 2014 році»

Шановні жителі міста Семенівка та села Кути!

         Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачено необхідність щорічного звіту міського голови перед жителями територіальної громади про результати роботи міської ради за попередній календарний рік. Тому вважаю за необхідне проінформувати жителів Семенівки та Кутів про стан виконання Програми соціально-економічного розвитку Семенівської міської ради у 2014 році, про те, над чим працювала в минулому році міська рада та її комунальні підприємства та бюджетні установи.

1. Міська рада та міське господарство.


         Міська рада є органом місцевого самоврядування жителів Семенівської міської ради, до складу якої входить місто Семенівка та село Кути. Територія міської ради 15407 гектарів, площа міста Семенівка 658 га. Наявне населення міста Семенівка складає 8384 жителів, в тому числі 3858 чоловіків, 4526 жінок. З загальної кількості населення Семенівки дітей дошкільного віку 680, дітей шкільного віку 911, людей віком від 18 до 30 років – 3073, людей віком від 30 до 60 років – 3584, людей пенсійного віку 1727. В селі Кути 48 дворів, 125 жителів.
         До об’єктів комунальної власності Семенівської територіальної громади, управління яким здійснює міська рада та які утримуються за кошти міського бюджету, відносяться 3 міських дитячих садки, 3 клуби, 70 км міських автошляхів, 70 км мережі вуличного освітлення міста, міський парк площею 14 га, 12 кладовищ, пам’ятники та малі архітектурні форми, розташовані в міському парку, мости через Ревну та Дрьост в межах міста Семенівка. Об’єктами комунальної власності міської ради є система водопостачання, водовідведення, теплопостачання міста, міські очисні споруди, 3 міських котельні, 137 шахтних колодязя, міський ринок в центрі міста.
         Повноваження Семенівської міської ради, як органа місцевого самоврядування Семенівської територіальної громади, визначені Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», іншими законами та законодавчими актами /яких за даними науки більше 3000/, і передбачають здійснення 55 різних видів діяльності, які регулюють та забезпечують організацію життєдіяльності людей на підвідомчій території.
         Міська рада як представницький орган міської територіальної громади, складається з міського голови, 30 обраних громадою депутатів міської ради, працівників апарату міської ради. Депутати та члени виконкому працюють на громадських засадах, міський голова і штатні працівники міськради – на платній основі. Для виконання покладених на неї Законодавством завдань по забезпеченню життєдіяльності людей підвідомчої території міською радою утворені бюджетні комунальні та госпрозрахункові підприємства та організації – 3 дитячих садка, 3 клуби, КП «Ревна», яке обслуговує міський водогін, каналізацію, займається утриманням за кошти міського бюджету мережі автошляхів та вуличного освітлення Семенівки, здійснює комплекс робіт з благоустрою міста, та КП «Ринок», яке здійснює організацію вуличної торгівлі на території міського ринку та в м'ясо-молочному павільйоні.
         Найбільш важливі питання роботи міської ради розглядаються на сесіях міської ради, засіданнях виконкому. У 2014 році було проведено 8 сесій міськради, на яких розглянуто 104 питання. З них 7 – про соціально-економічний розвиток міської ради, 10 – про міський бюджет, 55 – з земельних питань, 16 – з питань житлово-комунального господарства та об’єктів комунальної власності, 2 – з питань соцзахисту, 2 – з питань законності та правопорядку, 4 – про місцеві податки та збори.
         Депутати міської ради беруть активну участь в засіданнях сесій міської ради, в роботі постійних депутатських комісій, громадському житті міста. До складу виконавчого комітету міської ради входить 13 чоловік. За 2014 рік проведено 14 засідань виконкому, на яких розглянуто 120 питань. Серед них розглядалися звіти керівників комунальних підприємств, тарифи на послуги, заходи з благоустрою міста, оформлення прав власності на нерухоме майно.
         Підготовкою питань, які виносяться на розгляд сесій та виконкому та організацією вирішення всіх поточних питань, якими займається міська рада, займаються працівники апарату міської ради, включаючи міського голову, які працюють в міській ради на платній основі, мають статус службовців органів місцевого самоврядування. Виконанням галузевих завдань, поставлених міською радою займаються трудові колективи комунальних підприємств міської ради, які очолюють керівники, які працюють на умовах укладання строкового контракту з міською радою.

2. Фінансово-господарська діяльність міської ради.


         Фінансовою основою діяльності міської ради та її підприємств є кошти міського бюджету. Доходна та видаткова частина міського бюджету розраховувалася виходячи з мінімальних потреб міської ради на основі формульного підходу, затвердженого Кабінетом Міністрів України, враховуючи кількість наявного населення. В 2014 році негативно на всій фінансово-господарській діяльності міськради вплинули кризові процеси, які відбуваються в економіці України та війна на сході держави. На початку року кошти на виконання міськрадою функцій делегованих державою, а це 90% видатків міського бюджету, були виділені замість 12 місяців – тільки на 7 місяців. З січня по листопад, через нехватку власних коштів, міська рада виконувла всі поточні проплати тільки завдяки державним безвідсотковим казначейським позичкам на проплату захищених статей видатків міськбюджету – зарплату, комунальні послуги бюджетних установ, дитяче харчування в дитсадках. Оплата послуг КП «Ревна» по виконанню всіх видів робіт з благоустрою проводилася з великими затримками, теж саме було і з проплатою за товари та послуги, отримані міськрадою, дитсадками, клубами. Ці статті, навіть при наявності коштів на рахунках міськради, казначейством не проплачувалося по кілька місяців. Зрозуміло, що вина за це не на працівниках Семенівського відділення держказначейства, а відображення реального стану економіки України, але це практично унеможливлювало нормальну роботу міськради і її підприємств по виконанню своїх статутних завдань, приводило до постійних затримок з платежами, заборгованості по зарплаті, недовіри і небажання працювати з міськрадою та її підприємствами з боку підприємств-постачальників.
         За 2014 рік сума доходів міського бюджету склала 5527880 гривень загальна сума видатків склала 6495318 гривень. З загальної суми видатків міського бюджету було витрачено: - на утримання 3-х дитячих садків - 5077120 гривень; - 3-х Будинків культури – 205746 гривень; - на організацію роботи міської ради – 785561 гривень; - на всі види робіт з благоустрою міста Семенівка – 545262 гривень.
         За функціональною структурою видатки по загальному фонду міського бюджету по всім галузям витрачалися таким чином: - на зарплату бюджетним працівникам – 82% всіх видатків; - на сплату комунальних послуг – 11%; - інші видатки – 7%.
         З бюджет розвитку міської ради 600000 гривень було перераховано в статутний фонд КП «Ревна», 60000 гривень – КП «Ринок» на асфальтування території ринку.
         Можливості міського бюджету в 2014 році були вкрай обмежені. Держава надала дотації міському бюджету 520000 гривень.

3. Робота міських дитячих садків.


         В дитячих садках «Сонечко», «Лісовичок», «Яблунька» виховувалося 300 дітей дошкільного віку, працювало більше 100 працівників. На утримання дитячих садків витрачено 80% міського бюджету. Міською радо, керівництвом і трудовими колективами дитсадків була забезпечена нормальна робота дошкільних закладів. Завдяки спільній праці та підприємствам-партнерам в дитсадках було забезпечено нормальний тепловий режим, харчування дітей, оплату праці персоналу, підвищення кваліфікацій працівників, нормальне проходження навчально-виховного процесу.
         За кошти бюджету розвитку міського бюджету в 2014 році для дитячих садків будо придбано нове обладнання. В тому числі: для дитячого садка «Сонечко» придбали пральну машину, ноутбук, радіо-мікрофонну систему, електродвигун для КНС, замінено електролічильник. Для дитячого садка «Лісовичок» придбана пральна машина, нові меблі для нової ясельної групи, білизна та посуд. Для дитячого садка «Яблунька» - новий холодильник та нову пральну машину.
         За кошти бюджету розвитку міської ради розроблено та проплачено проектно-кошторисну документацію на проведення капітального ремонту дитсадка «Лісовичок», зроблено перерахунок в цінах 2014 року проектно-кошторисної документації на капремонт будівлі дитсадка «Сонечко».
         Дитячий садок «Сонечко» - найбільший дитсадок міста Семенівка. Виховується в ньому 239 дітей дошкільного віку, працює 30 вихователів та 40 працівників обслуговуючого персоналу. ДНЗ працює за 10,5 годинним режимом 5 днів на тиждень. Має статус «Ясла-садок комбінованого типу». Це один з найкращих дитсадків Чернігівської області, працює висококваліфікований колектив, діти навіть вивчають англійську мову. Дитсадок підключений до мережі Інтернет. В роботі використовуються сучасні кращі методики виховання дітей, забезпечені нормальні умови перебування дітей в дитсадку і роботи персоналу. Працює логопед, психолог, досвідчені медичні працівники. Налагоджена постійна взаємодія з батьками дітей.
         Дитячий садок «Лісовичок» відвідувало 44 дитини. З січня 2015 року – 60. працювало 16 працівників, з них 5 – педагогічних, 11 обслуговуючого персоналу. Колектив творчий, всі умови для дітей в дитсадку створені. Температурний режим забезпечено. Харчування дітей теж.
         В дитсадку «Яблунька» виховується 42 дитини, працює 3 вихователі, медсестра, муз працівник, 7 працівників обслуговуючого персоналу. Завдяки роботі трудового колективу в дитсадку затишно, тепло, комфортно, успішно виконуються навчальні програми. Діти і їх батьки задоволені.

4. Міські Будинки культури.


         За кошти міського бюджету працювало 3 клуби – Піщанський, Комінтернівський, Кутівський. В 2014 році затверджено їх статути. Проводилася оплата праці працівників, оплата комунальних послуг, в межах можливого – поточні ремонти. Відремонтовано систему часткового опалення Комінтернівського клубу. Працівники Комінтернівського клубу постійно приймають участь в концертних програмах на всіх загальноміських та районних заходах. Дуже активно працює завідуючий Піщанським будинком культури Савченко А.П. завдяки його ентузіазму клуб є постійним культурним центром цього мікрорайону Семенівки, проводить активну гастрольну діяльність по Семенівському району, має свій сайт в Інтернеті. В клубі працює 5 гуртків. До клубу постійно приходять люди різного віку. Працює клуб і в селі Кути.

5. Робота комунального підприємства «Ревна».


         На протязі 2014 року КП «Ревна» займалося виконанням своїх статутних завдань – обслуговувало міський водогін, мережу водовідведення та міські очисні споруди, міський полігон твердих побутових відходів. Джерело фінансування виконання цих робіт – тарифна плата споживачів отриманих послуг – КП «Ревна».
         За кошти міського бюджету та в межах фінансових можливостей міського бюджету КП «Ревна» в 2014 році виконувало всі види робіт з благоустрою міста, утримання міських доріг в зимовий період, ремонт пам’ятників в центрі міста, постійне прибирання міського парку, центру міста. Весною були проведені роботи по вивезенню сміття з міських кладовищ. Проведено значний обсяг робіт по розбудові та благоустрою території КП «Ревна», будівництву гаражів для техніки. Бригада електриків КП «Ревна» постійно проводить роботи по обслуговуванню мережі вуличного освітлення. Проводилася робота по ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території міста. Проведені значні ремонтні роботи на мережах міського водогону. За кошти бюджету розвитку міського бюджету для нормалізації забезпечення міста Семенівка питною водою літом 2014 року було побудовано 2 нових артезіанських свердловини по провулку Свердлова. Восени силами працівників підприємства зроблено ремонт водонапірної башти біля хлібозаводу.
         За кошти міського бюджету КП «Ревна, для обслуговування міських доріг і тротуарів придбало новий трактор ДТЗ 504, навісне обладнання до нього, беушний асфальтоукладчик. Зареєстрували та відремонтували старий колісний трактор та причеп до нього, який на початку року міськраді передала районна лікарня. Було проведено ремонт асенізаційного автомобіля та погрузчика, спец автомобіля, який обслуговує мережу міського вуличного освітлення.
         Спільно міськрадою, районним центром зайнятості та КП «Ревна» було укладено трьохсторонню угоду на проведення в 2014 році громадських робіт з благоустрою міста. По 60000 гривень на ці цілі виділили з міського бюджету та бюджету центра зайнятості. В КП «Ревна» за ці кошти протягом року відпрацювало більше 50 працівників з числа безробітних жителів Семенівки. Вони були зайняті на всіх видах робіт з благоустрою Семенівки, на ремонтних роботах в дитсадках «Яблунька», «Лісовичок», Комінтернівському клубі.

6. Міські дороги.


         За рік на утримання 70 км міських доріг було витрачено 130000 гривень з міського бюджету, 65000 гривень з загальної суми було витрачено на оплату послуг КП «Ревна» по утриманню доріг в зимовий період, поточний ремонт, закупку знаків. 65000 гривень було витрачено на придбання та укладку асфальту при проведенні ямкового ремонту доріг по вулиці Сенько, Замістя, Центральна, Самойловича, Червона Площа /від в’їзду в місто до центра, біля гімназії, казначейства/. Крім того 25000 гривень на придбання та укладку асфальту при проведенні ямкового ремонту по вулиці Сенько та біля будинку райради зібрали з ініціативи голови районної ради В.В.Малковича міські підприємці.
         З обласного бюджету, на прохання міської ради та районної влади, під розроблену міською радою проектну документацію було виділено 700000 гривень, за них було проведено капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Шкільна від гімназії до повороту на вулицю 30 років Перемоги довжиною біля 500 метрів та побудовано більше 100 метрів тротуару. Це найбільші за останні 2 роки кошти, які міська рада отримала з обласного та державного бюджету для розвитку комунальної інфраструктури Семенівки. Наприкінці 2014 року, за кошти міського бюджету, КП «Ревна» придбало маленький беушний асфальтоукладчик, заготовило соляно-пісчану суміш для утримання доріг цією зимою, провело ремонт трактора Т-150.

7. Робота КП «Міський ринок».


         На підприємстві, створеному в червні 2006 року, працює 7 працівників. Підприємство займається організацією ринкової торгівлі в місті Семенівка на закріпленій за ній території нового ринку,на вулиці Самойловича, утримує м'ясо-молочний павільйон. Підприємство успішно виконує свої статутні завдання, має нормальні результати фінансово-господарської діяльності по підсумкам року.
         З міського бюджету в 2014 році КП «Ринок» для будівництва асфальтного покриття на новому ринку було виділено 180000 гривень, з яких 60000 гривень – це кошти з бюджету розвитку міськради, 120000 гривень – кошти премії, яку міська рада отримала за зайняте в 2014 році перше місце в обласному конкурсі на кращу міську раду. За ці кошти КП «Ринок» найняло підрядну організацію, яка уклала асфальт на загальній площі 780 квадратних метрів. Ринок став більш комфортним. Восени міська рада передала КП «Ринок» більше 20 столів для продавців, які торгують на ринку, які раніше використовувалися міськрадою при проведенні загальноміських свят.

8. Загальноміські свята.


         За кошти міського бюджету, при участі міськради, КП «Ревна», районного відділу культури, проводилися святкові масові, загальноміські заходи з нагоди Нового року, проводів зими, Дня Перемоги, Дня міста для жителів та гостей міста Семенівка, спільно з районною владою до Дня Незалежності, Дня Конституції України.

9. Організаційна робота міської ради та надання адміністративних послуг населенню.


         Різнопланова та багатоаспектна організаційна робота проводилася працівниками міської ради на протязі 2014 року щоденно. Міською радою жителям Семенівки та села Кути видано більше 6500 різних довідок 14 видів, з якими люди отримували різні пільги, проводили юридичні дії, тощо. Щоденно до міської ради зверталися усно і письмово жителі громади за консультаціями, з проханням вирішити якісь їхні питання, зі скаргами та зверненнями. Тільки письмових звернень за рік до міської ради надійшло 67, з яких 61 заява, 2 скарги, 4 пропозиції. З 67 звернень 30 вирішено позитивно, по 23 дані письмові роз’яснення, 13 направлено на виконання в КП «Ревна».
         Адмінкомісією міської ради розглянуто 11 справ. По 7 з них накладено на жителів міста 7 штрафів на загальну суму 2754 гривні.
         На квартирному обліку міської ради перебуває 114 осіб, завершена робота з переєрестрації таких осіб. Міською радою була виділена однокімнатна квартира для лікаря Семенівської рай лікарні, зараз завершується процедура її передачі в районну комунальну власність. Розпочато роботу по поверненню у власність міської ради пустуючих квартир в п’ятиповерхових будинках.
         Оформлялися та видавалися свідоцтва про право власності на майнові паї жителям Семенівки, ордери на видалення зелених насаджень.
         Наприкінці року, на прохання жителів багатоповерхових будинків Семенівки, змінено склад комісії по наданню дозволів на відключення від централізованих мереж теплопостачання, що буде сприяти вирішенню багаторічної проблеми.
         При встановленні різних видів податків, зборів, платежів, прийняті тарифи на послуги міська рада керувалася вимогами законодавства, бажанням захисти інтереси жителів міста Семенівка, здоровим глуздом, враховувала пропозиції Семенівців, депутатів, громадських організацій, працювала гласно і прозоро, проводила громадські обговорення, регуляторні заходи, передбачені законодавством.

10. Проектний менеджмент та робота з управляння проектами міської ради.


         За кошти міського бюджету, який постійно є дотаційним, можна проводити лише поточне утримання міських комунальних організацій, закладів, об’єктів комунальної інфраструктури /доріг, водогонів, мереж каналізації, будівель дитсадків/. А практично всі вони без капремонтів працюють по 30 – 40 років, вкрай зношені, потребують великих коштів, яких в міському бюджеті нема і найближчим часом не буде. Для цього потрібно просити керівництво України та Чернігівської області виділити для потреб Семенівської міської ради цільові кошти з державного та обласного бюджету. Кошти з державного та обласного бюджету можна отримати тільки якщо має розроблену за кошти міського бюджету проектно-кошторисну документацію на проведення капремонтів або будівництво конкретних комунальних об’єктів Семенівки. За останні 8 років міськрадою, в розробку проектної документації, було вкладено з міського бюджету більше 600000 гривень. За ці роки і ці кошти було розроблено більше ніж на 30 міських об’єктів. Більше 10 з них за ці роки реалізовані і міська рада на їх реалізацію отримала з державного і обласного бюджетів більше 10 міліонів гривень. Зараз в міській раді є розроблена ПКД на 16 об’єктів, на загальну суму більше 20 міліонів гривень. Міська рада пише всюди заяви, клопотання, програми, звертається до керівництва району, області України, Народних депутатів та депутатів облради з проханням виділити кошти з обласного та державного бюджетів на реалізацію наявних в міськраді проектів. Крім того, останні 3 роки міська рада приймає участь у різних Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах і грантових Програмах з метою отримання для міської ради коштів іноземних грантів та інвестицій.
         В 2014 році міська рада зайняла перше місце в обласному конкурсі на кращу міську раду. Писали проект, виграли, отримали 120000 гривень – пустили ці кошти на асфальтування частини нового міського ринку.
         В 2014 році міська рада приймала учать у конкурсі Європейського Союзу та ПРООН по заохоченню співпраці територіальних громад, який буде проводитися у 2015 – 2018 роках Проектом, який представила міська рада передбачено, що об’єктом співпраці громад Семенівської міської, Карповицької, Хотіївської, Миколаївської, Жовтневої сільських ради буде дитсадок «Сонечко» в місті Семенівка, який, якщо проект буде реалізовано, зможуть відвідувати діти з Семенівки та названих населених пунктів. Якщо всі умови будуть виконані, ЄС та ПРООН нададуть для проведення першої черги капітального ремонту дитсадка «Сонечко» у 2015 – 2016 роках від 40 до 80000 доларів. Зараз міською радою спільно з районною, обласною владою та названими сільськими радами ведеться підготовча робота, триває переговорний процес, нас будуть навчати як це робити і де взяти кошти.
         Наприкінці року спеціалістами з військового обліку проводилися робота по постановці на військовий облік жителів Семенівки та Кутів, мобілізаційній роботі, повідомлення призовників під час призовних компаній, їх виклик до Семенівського відділення Новгород-Сіверсько-Семенівського військкомату.
         Провідними спеціалістами міської ради з питань житлово-комунального господарства та будівництва проведена робота по паспортизації міського сміттєзвалища. Розроблений та введений в дію «Порядок присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в місті Семенівка». Розроблена та введена в дію «Тимчасова схема санітарної очистки території міста Семенівка».
         За заявами фізичних та юридичних осіб видавалися та затверджувалися виконкомом міської ради містобудівні умови та обмеження забудови земельних ділянок фізичним і юридичним особам.

11. Землевпорядна діяльність.


         За 2014 рік до Семенівської міської ради надійшло 229 заяв від громадян м. Семенівка та підприємств з питань землевпорядкування та землеустрою.
         З них про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку – 65 від громадян міста; - про надання дозволів на розробку проектів відведення земельних ділянок в м. Семенівка: 31 заява на загальну площу 25648 м2. на виготовлення технічної документації із землеустрою для передачі земельних ділянок в оренду на 5 років: 28 заяв. - заяв про затвердження технічної документації про безоплатну передачу у власність земельних ділянок громадянам та видачу Державних актів на право приватної власності - 61 заява. - надано дозволів на виготовлення технічної документації по відновленню меж земельних ділянок в м. Семенівка – 15 заяв.
         Погоджено 31 проект землеустрою , щодо відведення земельних ділянок та передано в оренду, про надання дозволів на розробку проектів зміни цільового призначення-5 заяв. Заключено - 55 додаткових угод до договорів оренди землі Заключено - 25 нових договорів на оренду землі. Перезаключено - 37 договорів оренди землі в реєстраційній службі
         Продовжується робота по реєстрації земельних ділянок в реєстраційній службі та перерахуванню орендної плати по грошовій оцінці землі міста Семенівка Чернігівської області .
         Виготовлено проект землеустрою на нове кладовище за межами міста Семенівка.

12. Виготовлення проектно-кошторисної документації.


         В 2014 році на замовлення міської ради за кошти міського бюджету виготовлена та викуплена проектно-кошторисна документація на проведення капітального ремонту та нове будівництво таких об’єктів міста Семенівка: - Встановлення станцій підйому води другого рівня мікрорайону п’ятиповерхової забудови міста Семенівка Чернігівської області; - Капітальний ремонт дошкільного закладу № 6 «Сонечко» в м Семенівка Чернігівської обл.; - Капітальний ремонт проїзної частини по провулку Прикордонників в м Семенівка Чернігівської області.
         За кошти обласного природоохоронного фонду /150000 гривень/ виготовлена проектно-кошторисна документація «Капітальний ремонт з застосуванням сучасних енергозберігаючих технологій». Зроблено за кошти міського бюджету перерахунок в цінах 2014 року проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дитячого садка № 6 «Сонечко» в місті Семенівка» та перерахунок залишків невиконаних в 2014 році по об’єкту «Капітальний ремонт проїзної частини та тротуарів по вул. Шкільна в місті Семенівка».

13. Співпраця міської ради.


         На протязі року в роботі по вирішенню питань по забезпеченню життєдіяльності жителів міста Семенівка та виконання статутних завдань міської ради, міська рада та її комунальні підприємства і установи постійно співпрацювали з органами районної та обласної виконавчої влади, районною та обласною радами, депутатами Верховної Ради України В.Дубілем, А.С.Євлаховим, депутатами Чернігівської обласної РАДИ Е.В.Асмаковським та В.П.Лобоском, головою Чернігівської обласної ради М.В.Звєрєвим, представництвом ПРООН в Чернігівській області В.Г.Силою, районним, обласним та державним казначейством, депутатами Семенівської районної ради П.С.Бондаренко, С.В.Романчуком, керівниками підприємств, організацій, громадських та політичних організацій, діючих на території міської ради, керівництвом Ірванцевського торфозаводу, жителями міста Семенівка та села Кути, редакцією районної газети «Життя Семенівщини», Україно-Швейцарським проектом Діспро-Україна «Управління проектами /УП-4/», Асоціацією міст України, Чернігівським регіональним відділенням АМУ, Німецьким Фондом Ганса Зайделя в Україні, Центром підвищення кваліфікації державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування Чернігівської ОДА, Сіверським інститутом регіональних досліджень, Асоціацією малих міст України, представництвом Європейського Союзу в Україні, підприємствами – діловими партнерами міської ради та її комунальних підприємств. Як міський голова міста Семенівка, я був включений до складу координаційно-дорадчої групи при голові Чернігівської обласної ради М.В.Звєрєва з питань проведення в області підготовки до децентралізації влади та підготовки до проведення адміністративно-територіальної реформи, приймав участь в робочих засіданнях групи. Разом з мерами малих міст Чернігівської області 2 роки навчався в Програмі Фонду Ганса Зайделя в Україні «Сталий розвиток малих міст Чернігівської області» по вивченню досвіду роботи органів місцевого самоврядування Німеччини. В рамках даного проекту літом 2014 року тиждень разом іншими мерами малих міст Чернігівщини вивчав досвід роботи органів місцевого самоврядування на її комунальних підприємств міста Кемптен в землі Баварія в Німеччині. У вересні 2014 року у складі делегації Чернігівської області та представників Уряду України тиждень вивчав досвід проведення адміністративно-територіальної реформи в Естонії, який був організований Представництвом Європейського Союзу в Україні та Міністерством регіонального розвитку України.

14. Перевірка діяльності міської ради.


         На протязі року практично всі аспекти діяльності міської ради постійно перевірялися на предмет дотримання міськрадою та її комунальними підприємствами вимог Законодавства органами прокуратури, міліції, екологічною та сільськогосподарської інспекцій, іншими перевіряючими органами. Особливо часто ретельно перевірявся стан дотримання фінансової дисципліни, землевпорядна та містобудівна діяльність, проводилися антикорупційні перевірки.

15. Гласність в роботі міської ради.


         Міська рада працювала і працює гласно і прозоро. Відомості про основні напрямки діяльності міської ради розміщуються на сайті міської ради, друкуються міськрадою на сторінках районної газети «Життя Семенівщини». Проводилися загальні збори громадян, громадські слухання з питань тарифів на послуги, які надаються підприємствами житлово-комунального господарства.
         Завершуючи звіт, щиро дякую за роботу всім колегам – працівникам міської ради, міських дитячих садків та Будинків культури, КП «Ревна» та КП «Ринок». Всім організація партнерам, всім жителям міста Семенівка та села Кути, всім депутатам та членам виконкому міської ради.
         Впевнений, разом ми зробимо місто Семенівку кращим, більш комфортним для проживання в ньому Семенівців.

    Міський голова                                                                       О. Ф. Бичков

Повернутися на головну сторінку


 ФОТОАЛЬБОМ

 ВІДЕО АРХІВ

 ПОГОДА