Офіційний веб - портал Семенівської міської ради
Семенівського району Чернігівської області
 РОЗДIЛИ ПОРТАЛУ
 Місцева символіка
 Міський голова
 Міська рада
 Виконавчий комітет
 Рішення виконкому
 Історія та сучасність міста
 Нормативні документи
 Регуляторна діяльність
 Рішення сесій
 Комунальне господарство
 Бюджет
 Державні закупівлі
 Міська рада інформує
 КРУ інформує
 Реєстраційна служба
 Інспекція праці інформує
 Адміністративні послуги
 Туризм
 Контакти

                   

          13 травня Семенівський міський голова О.Ф.Бичков зустрівся з головою Чернігівської обласної ради М.В. Звєрєвим - який перебував з робочим візитом в місті Семенівка та Семенівському районі, та взяв участь у роботі сесії Семенівської районної ради.
         Під час зустрічі міський голова звернувся до голови обласної ради з клопотанням про виділення додаткових коштів з обласного бюджету міській раді, в сумі 120000 гривень, для відкриття 3-ї групи для дітей дошкільного віку в дитячому садку №5 "Лісовичок" з 1 вересня поточного року, з клопотанням про виділення коштів з обласного та державного бюджетів місту Семенівка, для проведення робіт по модернізації котелень в міських дитячих садках "Яблунька" та "Лісовичок", для капітального ремонту міських доріг по вулицях Шкільна та ім. Сенько міста Семенівка. .
         М.В. Звєрєв повідомив про наміри організації будівництва в місті Семенівка нового заводу за участю іноземних компаній по переробці деревини. В зустрічі з головою Чернігівської обласної ради та обговоренні найближчих планів по розвитку міста крім міського голови приймали участь голова Семенівської районної ради В.В. Малкович, голова районної державної адміністрації С.І. Деденко.
                          відкриється у новому вікні відкриється у новому вікні відкриється у новому вікні

         

Повернутися на головну сторінку


 ФОТОАЛЬБОМ

 ВІДЕО АРХІВ

 ПОГОДА