Офіційний веб - портал Семенівської міської ради
Семенівського району Чернігівської області
 РОЗДIЛИ ПОРТАЛУ
 Місцева символіка
 Міський голова
 Міська рада
 Виконавчий комітет
 Рішення виконкому
 Історія та сучасність міста
 Нормативні документи
 Регуляторна діяльність
 Рішення сесій
 Комунальне господарство
 Бюджет
 Державні закупівлі
 Міська рада інформує
 КРУ інформує
 Реєстраційна служба
 Інспекція праці інформує
 Адміністративні послуги
 Туризм
 Контакти

         Ведуться роботи по покращенню забезпечення Семенівки питною водою.

         В 2013 році вийшли з ладу 2 міські артезіанські свердловини, розташовані в районі колишнього хлібозаводу, які давали 50 % від загального обсягу питної води, яку з міського водогону споживали жителі та підприємства Семенівки.
         Особливо гостро проблема нестачі води в місті відчулась під час травневої спеки,коли через поливи городів водо розбір з міського водогону збільшився в шість разів в порівнянні з середньорічним добовим споживанням води.
         Для вирішення питання обстеження вишедших з ладу артезіанських свердловин та проведення робіт по відновленню їх роботи, міською радоюв січні 2014 року, при затвердженні міського бюджету на 2014 рік, з міського бюджету були виділені необхідні грошові кошти до статутного фонду комунального підприємства міської ради “Ревна”.
         В травні ці кошти казначейством були перераховані.
         Отримавши кошти КП “Ревна” найняло спеціалізоване підприємство для проведення телеметричного дослідження двох аварійних свердловин. Дослідження показали, що ці артсвердловини обвалилися і ремонту не підлягають. За узгодженням з міською радою КП “Ревна” заключено угоду з Київським підприємством “Геозонд” на проведення бурових робіт по відновленню двох міських артезіанських свердловин в районі хлібозаводу, проплатила аванс за одну свердловину.
         На протязі місяця працівники “Геозонду” пробурили одну скважину. Оголовок артсвердловини працівники КП “Ревна” зробили власними силами.
         Глибина першої артсвердловини 80 метрів, запаси води достатні. Зараз ведеться робоча прокачка води, замовлено сучасне насосне обладнання. КП “Ревна” проплатило аванс “Геозонду” за проведення бурових робіт по відновленню другої міської артезіанської свердловини. До кінця липня роботи по відновленню роботи двох міських артезіанських свердловин планується завершити. Кожна з свердловин буде давати по 20 метрів кубічних питної води на годину до міського водогону. Ситуація з водозабезпечення Семенівки питною водою після введення двох відновлених артсвердловин повинна нормалізуватись.
         Загальна вартість робіт і придбаного та встановленого обладнання складає біля 200000 гривень.
         Всі необхідні кошти виділені КП “Ревна” міською радою з міського бюджету.
                                                     відкриється у новому вікні відкриється у новому вікні

         

Міський голова

О.Ф. Бичков


                         

Повернутися на головну сторінку


 ФОТОАЛЬБОМ

 ВІДЕО АРХІВ

 ПОГОДА