Офіційний веб - портал Семенівської міської ради
Семенівського району Чернігівської області
 РОЗДIЛИ ПОРТАЛУ
 Місцева символіка
 Міський голова
 Міська рада
 Виконавчий комітет
 Рішення виконкому
 Історія та сучасність міста
 Нормативні документи
 Регуляторна діяльність
 Рішення сесій
 Комунальне господарство
 Бюджет
 Державні закупівлі
 Міська рада інформує
 КРУ інформує
 Реєстраційна служба
 Інспекція праці інформує
 Адміністративні послуги
 Туризм
 Контакти

На початку листопада розпочнуться роботи по будівництву нового водогону в місті Семенівка та роботи по реконструкції дитячого садка «Сонечко»


         13 жовтня я, як міський голова Семенівки, перебував з робочою поїздкою в Чернігові, провів декілька зустрічей з керівниками Чернігівської області, зокрема з головою Чернігівської обласної ради М.В.Звєрєвим, начальником департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації Л.Г.Шкуріною, першим заступником начальника департаменту житлово-комунального господарства Чернігівської обласної державної адміністрації С.М.Ситником, представником Проекту ЄС ПРООН МРГ-3 в Чернігівській області Силою В.Г., з якими обсудив хід підготовки до початку реалізації проектів по добудові нового міського водогону в Семенівці та по реконструкції дитячого садка «Сонечко». За інформацією начальника департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації Л.Г.Шкуріної департаментом, який вона очолює і який є розпорядником коштів, які були виділені у серпні 2015 року з Державного Фонду Регіонального Розвитку для добудови 1,2 кілометра нового міського водогону в місті Семенівка (1 мільйон 560 тисяч гривень) та на першу чергу робіт по реконструкції Семенівського міського дитячого садка «Сонечко» (2 мільйона 900 тисяч на утеплення 3000 метрів квадратних зовнішніх стін будівлі дитсадка) згідно вимог діючого законодавства про державні закупівлі проведено тендерні процедури по визначенню організації, які будуть виконувати будівельно-ремонтні роботи по цим об’єктам.
         По будівництву водогону тендер відбувся 2 жовтня, по реконструкції дитсадку «Сонечко» 8 жовтня. До кінця жовтня департамент планує укласти угоди з підрядними організаціями, після чого, на початку листопада розпочнуться роботи по цих двох важливих для Семенівки і семенівців об’єктам.
         Заміна вікон в дитсадку «Сонечко», яка буде відбуватися за кошти ЄС ПРООН, міської ради та кошти, які зібрала Семенівська громада, розпочнеться в середині листопада. На минулому тижні проект на ці роботи затверджено в Київському та Нью-Йоркському представництву ЄС ПРООН. 15 жовтня Громадська організація «Дитсадок «Сонечко» за завданням ЄС ПРООН оголосила про прийом документів на тендер для визначення підрядника. Об’ява про оголошення тендера розміщена на сайті Семенівської міської ради, буде надруковано в газеті «Життя Семенівщини» за 17 жовтня та розміщено на сайті ЄС ПРООН. В середині листопада, після завершення тендерної процедури, розпочнуться роботи по заміні вікон.

    Міський голова                                                                       О. Ф. Бичков

Повернутися на головну сторінку


 ФОТОАЛЬБОМ

 ВІДЕО АРХІВ

 ПОГОДА