Офіційний веб - портал Семенівської міської ради
Семенівського району Чернігівської області
 РОЗДIЛИ ПОРТАЛУ
 Місцева символіка
 Міський голова
 Міська рада
 Виконавчий комітет
 Рішення виконкому
 Історія та сучасність міста
 Нормативні документи
 Регуляторна діяльність
 Рішення сесій
 Комунальне господарство
 Бюджет
 Державні закупівлі
 Міська рада інформує
 КРУ інформує
 Реєстраційна служба
 Інспекція праці інформує
 Адміністративні послуги
 Туризм
 Контакти

                   

Працюємо прозоро і в інтересах людей


         23 грудня відбулася сесія міської ради, на якій було розглянуто чимало питань з різних аспектів діяльності міської ради та життєдіяльності міста Семенівка.
         Серед найбільш резонансних питань, які були вирішені на сесії такі:
         - Міська рада надала пільгу по податку на землю під залізничною колією в межах міської ради Південно – Західній залізниці на 2015 рік. Сподіваємося це позитивно вплине на відновлення руху нічного поїзду, так необхідного Семенівцям.
         - В міському парку виділена земельна ділянка районній дитячій спортивній школі для будівництва майданчика для мініфутбола.
         - З 10 до 2% для юридичних та 0,5% для жителів Семенівки зменшений розмір плати до міського бюджету за побудовані власниками нові об’єкти будівництва. Це може сприяти приходу інвесторів, розвитку промислового та житлового будівництва на території міської ради.
         - Сесія надала дозвіл на участь Семенівської міської ради в пілотному міжнародному проекті Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» з проектом «Капітальний ремонт дитячого садка № 6 «Сонечко» в місті Семенівка» у 2015 – 2016 роках. У серпні – листопаді 2014 року в Україні відбувався відбірковий конкурс міських та сільських рад в даному проекті. Семенівська міська рада в серпні підготувала та подала документи для участі в конкурсі. В листопаді стало відомо, що Семенівська міська рада перемогла і місто Семенівка та Семенівський район відібрані разом з Ніжинським та Сосницьким районами для участі в пілотному проекті, направленому на підтримку співпраці територіальних громад.
         Умовами проекту передбачається залучення коштів Євросоюзу і ООН в розмірі 40 – 80 тисяч доларів на капремонт дитсадка «Сонечко» в 2015 році. Ці кошти можна буде отримати при умові, що після ремонту дитсадка в Семенівці він зможе прийняти 20 дітей дошкільного віку з сіл Карповицької, Миколаївської, Хотіївської та можливо Жовтневої сільських рад при їх бажанні та згоді на участь в Проекті. Зараз райдержадміністрацією, міською радою, райрадою та сільськими головами названих сільрад розпочинається організаційна робота по участі в Проекті, в разі реалізації якого користь відчують жителі міста та навколишніх сіл.
         Повертаючись до теми проекту нових тарифів на послуги КП «Ревна» інформую, що на прохання міської ради та керівництва КП «Ревна» до керівництва державної фінансової інспекції в Чернігівській області 23 грудня працівниками Семенівського підрозділу Держфінінспекції розпочато позапланову перевірку фінансово-господарської діяльності КП «Ревна». Міська рада і її комунальні підприємства працювали і будуть працювати прозоро.
          Наприкінці грудня підприємство «Ескоенергоінвест» завершило роботу над замовленою Семенівською міською радою проектно-кошторисною документацією на встановлення в кожному з 4-х п’ятиповерхових будинків Семенівки станцій підйому води другого рівня, які допоможуть забезпечити безперебійне водозабезпечення п»ятиповерхівок. Вартість робіт та обладнання згідно проекту складає 360000 гривень.
         Наприкінці грудня проектною організацією «Чернігівводзепроект», на замовлення міської ради, зроблено перерахунок в поточних цінах проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дитячого садка № 6 «Сонечко» в місті Семенівка». Вартість робіт та матеріалів, передбачених проектом, складає 5500000 гривень.
         Наприкінці грудня проектно-кошторисною організацією «Менське ШРБУ № 82», на замовлення міської ради, зроблено перерахунок в поточних цінах обсягу недовиконаних робіт по проекту міськради «Капітальний ремонт дороги по вулиці Шкільна міста Семенівка» /біля гімназії/. Згідно перерахунку обсяг недовиконаних ще робіт /не було коштів/ по даному об’єкту складає в поточних цінах 140000 гривень і передбачає облаштування тротуару з правої сторони вулиці Шкільна /від гімназії до повороту на вулицю Вишневу/. Під цей проект будемо просити кошти з обласного бюджету в 2015 році. Крім того, підприємством «Менське ШРБУ № 82» завершується розробка замовленої Семенівської міськрадою ще у 2012 році проектно-кошторисних документацій на будівництво нового асфальтного покриття по вулицям Першотравнева, Польова, Лісова, Мирна, Енергетиків, Скоробогатого, загальною довжиною 6 кілометрів.
         Семенівська міська рада співпрацює з Народним Депутатом України Євлаховим Анатолієм Сергійовичем. В грудні міська рада направила А.С.Євлахову листи-клопотання з проханням посприяти включенню в перелік об’єктів, які будуть будуватися за кошти державного бюджету України в 2015 році такі об’єкти по місту Семенівка, на які у міській раді є розроблена в попередні роки за кошти міського бюджету проектно-кошторисна документація:
         - «Розвиток мережі водогону в місті Семенівка». /Це добудова розпочатого в 2012 році водогону Кайдашівка – Червона Площа/.
         - «Капремонт дороги по вулиці Сенько». /Це завершення робіт розпочатих у 2012 році по капремонту дороги від в’їзду в м Семенівку до мосту через Ревну/.
         - «Капітальний ремонт дитячого садка № 6 «Сонечко» в місті Семенівка».
         - «Встановлення станцій підйому води другого рівня в 4-х п’ятиповерхових будинках міста Семенівка».
         - «Капремонт дитсадка «Лісовичок» в місті Семенівка».
         Крім того, міськрадою надано Народному Депутату А.С.Євлахову для сприяння в фінансуванні за рахунок Держбюджету весь перелік /17/ наявних в міській раді проектів на модернізацію та будівництво об’єктів комунальної власності міської ради /дитсадки, дороги, водогони/.
          За ініціативи нашого Народного депутата А.С.Євлахова в середині грудня міська рада також зверталася до нього з проханням відновити рух нічного поїзду Семенівка – Терещенська.
         В листопаді – грудні, за кошти виділені з бюджету Чернігівської області з обласного природоохоронного фонду, /кошти в сумі 150000 гривень були виділені на прохання міськради завдяки підтримки голови Чернігівської обласної ради Звєрєва М.В. та депутата облради В.П.Лобоска/ проектною організацією «Будпласт – 2» проводилася робота по розробці проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт з застосуванням сучасних енергозберігаючих технологій міських очисних споруд в місті Семенівка, які працюють без ремонту 30 років і на яких «зав’язане» все місто Семенівка. Крім того за кошти обласного природоохоронного фонду /120000 гривень/ Управління капітального будівництва повинно закупити для міської каналізаційно-насосної станції в Семенівці новий насос «Баракуда».
         В листопаді – грудні КП «Ревна», за кошти виділені з міського бюджету, закупило для нового трактора ДТЗ 504 навісне обладнання – лопату та піскорозкидувач /лєйку/ для розчистки від снігу та посипки протиожеледною сумішшю міських тротуарів. Силами працівників КП «Ревна» за кошти міського бюджету проведено ремонт водонапірної башти біля колишнього хлібозаводу, придбане нове «інноваційне» обладнання для покращення роботи даного водозабору, яке буде встановлено в січні – лютому і повинно покращити водо забезпечення Семенівки. КП «Ревна» провело ремонтні роботи екскаватора, Т-150, спецмашини для обслуговування вуличного освітлення, закупило беушний асфальтоукатчик, ведуться роботи по будівництву гаражів для наявної техніки, ведуться переговори по закупівлі для потреб підприємства буешного бульдозера.
         В листопаді – грудні міська рада виділяла кошти та проводила спільно з колективом дитсадка «Лісовичок» роботу по придбанню необхідного обладнання та інвентаря, укомплектування штатів та створення умов для відкриття з 5 січня 2015 року нової додаткової третьої групи для дітей дошкільного віку в дитсадку міської ради «Лісовичок».

         

Повернутися на головну сторінку


 ФОТОАЛЬБОМ

 ВІДЕО АРХІВ

 ПОГОДА