Офіційний веб - портал Семенівської міської ради
Семенівського району Чернігівської області
 РОЗДIЛИ ПОРТАЛУ
 Місцева символіка
 Міський голова
 Міська рада
 Виконавчий комітет
 Рішення виконкому
 Історія та сучасність міста
 Нормативні документи
 Регуляторна діяльність
 Рішення сесій
 Комунальне господарство
 Бюджет
 Державні закупівлі
 Міська рада інформує
 КРУ інформує
 Реєстраційна служба
 Інспекція праці інформує
 Адміністративні послуги
 Туризм
 Контакти

                   

1.З 1 січня 2015 року в міському дитячому садку № 5 «Лісовичок» буде відкрита додаткова третя група.


         В останні роки в місті Семенівка збільшилася кількість дітей дошкільного віку. Це дуже добре. Діти – це майбутнє нашого рідного міста. Через збільшення кількості дітей в місті виникла проблема з влаштування дітей в дитячі садки, з’явилася черга, виникла необхідність відкриття додаткової групи в дитячому садку «Лісовичок», який є комунальним закладом міської ради і фінансується з міського бюджету.
         Для відкриття і забезпечення роботи додаткової третьої групи в дитсадку «Лісовичок» на 2015 рік з міського бюджету буде необхідно виділити додатково /в поточних цінах/ 220000 гривень, з яких 120000 гривень на зарплату педагогічним працівникам, 100000 гривень на придбання необхідного інвентаря та обладнання.
         Над створенням передумов для відкриття третьої групи в «Лсовичку» міська рада спільно з керівництвом дитсадка працює вже декілька років. За цей час придбана частина обладнання, замовлена та виготовлена проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт будівлі дитсадка «Лісовичок»з застосуванням сучасних енергозберігаючих технологій. В жовтні, після виготовлення проектно-кошторисної документації, міська рада подала заявку на включення проект по капремонту «Лісовичка» в перелік об’єктів, які можуть бути профінансовані в 2015 році за кошти державного бюджету до Семенівської райдержадміністрації, яка в свою чергу включила цей об’єкт до списку об’єктів району, переданих з цією ж метою до Чернігівської обласної державної адміністрації. Крім того, міська рада три роки поспіль зверталася з проханням про виділення додаткових бюджетних коштів міському бюджету для відкриття додаткової третьої групи в «Лісовичку» до районної та обласної влади, нажаль поки безрезультатно.
         За цей час проблема з необхідністю відкриття додаткової групи в «Лісовичку» «перезріла». Саме тому, після ретельного аналізу, на розгляд сесії міської ради, яка відбулася 6 листопада, було винесено питання про відкриття з 1 січня 2015 року /нового фінансового року/ 3-ї групи в дитсадку «Лісовичок». депутати одностайно підтримали це рішення. На цій же сесії було прийнято рішення про виділення вже зараз з бюджету розвитку міської ради 10700 гривень на придбання комплекту дитячих ліжок для дітей ясельної групи, відкриття якої планується на 1 січня.
         Сподіваємося, що районна влада підтримає міську раду в даному питанні і врахує при плануванні видатків на утримання дошкільних закладів району відкриття з 01.01.2015 року додаткової групи в «Лісовичку».
         Впевнений, що спільними зусиллями таке важливе для жителів нашого міста та перспективи розвитку Семенівки питання буде успішно вирішено.

2. Міська рада виділила квартиру для лікаря райлікарні.


         Важко переоцінити роль лікаря в забезпеченні охорони здоров’я жителів будь якого населеного пункту, в тому числі і нашого міста Семенівка. Не секрет, що в Семенівку лікарі їдуть працювати неохотно, не один рік існує проблема забезпечення районної лікарні кваліфікованими лікарями. Однією з причин цього є відсутність житла для лікарів. Останній багатоповерховий будинок, де лікарі отримали квартири, в Семенівці був побудований в середині 90-х років. В наступні 20 років, через брак коштів, нове житло за державні кошти в місті не будувалось.
         Навесні поточного року звільнилася неприватизована однокімнатна квартира, яка перебуває на балансі міської ради в двоповерховому будинку по вулиці Шевченко. Враховуючи прохання головного лікаря Семенівської лікарні, клопотання голів Семенівської райдержадміністрації та районної ради, звернення одного з провідних лікарів міської лікарні, в червні 2014 року виконком Семенівської міської ради прийняв рішення про видачу лікарю ордера на службову квартиру. Однак ця квартира не нова, потребує ремонту, підводу води, каналізації, вкладення значних коштів в ремонт. В міському бюджеті коштів на ремонт немає, в лікаря теж…
         Для врегулювання на перспективу даного питання, за узгодженістю між міською радою, райдержадміністрацією та районною радою, на чиєму балансі знаходиться районна лікарня, розглянувши клопотання голів райдержадміністрації та районної ради, 6 листопада сесія міської ради прийняла рішення про передачу з балансу міської ради на баланс районної ради з подальшою передачею на баланс районної лікарні під відомче житло для лікарів однокімнатної квартири, розташованої в двоповерховому будинку по вулиці Шевченко. Після завершення процедури прийому передачі районна влада буде мати можливість виділити кошти з районного бюджету рай лікарні на ремонт відомчої квартири для лікарів, і в результаті розпочатий процес буде доведений до логічного завершення.
         Це третя квартира, передана Семенівською міською радою за останні 8 років Семенівській рай лікарні для лікарів.

         

Повернутися на головну сторінку


 ФОТОАЛЬБОМ

 ВІДЕО АРХІВ

 ПОГОДА