Офіційний веб - портал Семенівської міської ради
Семенівського району Чернігівської області
 РОЗДIЛИ ПОРТАЛУ
 Місцева символіка
 Міський голова
 Міська рада
 Виконавчий комітет
 Рішення виконкому
 Історія та сучасність міста
 Нормативні документи
 Регуляторна діяльність
 Рішення сесій
 Комунальне господарство
 Бюджет
 Державні закупівлі
 Міська рада інформує
 КРУ інформує
 Реєстраційна служба
 Інспекція праці інформує
 Адміністративні послуги
 Туризм
 Контакти

                   

1. Асфальтування міського ринку.

         На міському ринку міста Семенівка 11 листопада заасфальтовано 500 метрів квадратних території. Вартість виконаних робіт 120000 гривень кошти на проведення робіт – це кошти, які отримала Семенівська міська рада від Чернігівської обласної ради за заняте перше місце в обласному конкурсі на кращу міську раду Чернігівської області.          Згідно рішення сесії міської ради ці кошти були виділені в статутний фонд комунального підприємства «Ринок» для асфальтування частини території нового ринку. КП «Ринок», отримавши в жовтні від міської ради гроші, уклало з ФОП Мамонов В.Е. угоду для виконання робіт. Працівники цього підприємства наприкінці жовтні – на початку листопада виконало роботи по будівництву асфальтного покриття ринку. Користь від виконаних робіт відчує кожен житель Семенівки та району, який торгує на міському ринку, або відвідує його як покупець.

2. В КП «Ревна» придбано новий трактор.

         Наприкінці жовтня, за кошти, виділені з міського бюджету, комунальне підприємство міської ради «Ревна» придбало для виконання робіт з благоустрою міста Семенівка новий трактор ДТЗ – 50 та лопату до нього. Трактор придбано у відповідності до рішення сесії міської ради після отримання коштів з міського бюджету в статутний фонд підприємства та після тривалої тендерної процедури. Зараз іде оформлення трактора, його обкатка на роботах по вивезенню опалого листя з міського парку. Це перший новий трактор, придбаний для підприємства за останні 23 роки.

3. КП «Ревна» придбало асфальтоукатчик.

         4 листопада КП «Ревна», за кошти, виділені з міського бюджету, придбало невеличкий, полуторотонний асфальтоукатчик. Асфальтоукатчик далеко не новий /на новий коштів поки нема/, але укомплектований новим двигуном «Хонда» і при нормальній експлуатації послужить не один рік при проведенні дрібного ямкового ремонту асфальтного покриття автодоріг по вулицях міста Семенівка. Придбання для КП «Ревна» асфальтоукатчика дозволить міській раді та її комунальному підприємству «Ревна» самостійно виконувати ямковий ремонт асфальтного покриття доріг в місті без залучення сторонніх організацій та надавати ці послуги на договірній основі бажаючим сільським радам району.
                                           відкриється у новому вікні відкриється у новому вікні

         

Повернутися на головну сторінку


 ФОТОАЛЬБОМ

 ВІДЕО АРХІВ

 ПОГОДА