Офіційний веб - портал Семенівської міської ради
Семенівського району Чернігівської області
 РОЗДIЛИ ПОРТАЛУ
 Місцева символіка
 Міський голова
 Міська рада
 Виконавчий комітет
 Рішення виконкому
 Історія та сучасність міста
 Нормативні документи
 Регуляторна діяльність
 Рішення сесій
 Комунальне господарство
 Бюджет
 Державні закупівлі
 Міська рада інформує
 КРУ інформує
 Інспекція праці інформує
 Туризм
 Контакти


Про виконання Семенівською міською радою вимог ЗУ «Про відходи»

відкриється у новому вікні          Відповідно до п.«б» ст. 21 ЗУ «Про відходи» Семенівською міською радою, враховуючи вимоги наказу № 6 від 10.01.2006 Міністерства будівництва України «Про затвердження «Рекомендацій з розробки схеми санітарної очистки населених пунктів», державних будівельних норм України А.2.2-3-2004 «Зміст, порядок, погодження та затвердження проектної документації для будівництва» проводиться робота з аналізу та вивчення пропозицій відповідних проектних організацій на виготовлення схеми санітарного очищення м. Семенівка.

         Відповідно до п.«и» ст. 21 ЗУ «Про відходи» Семенівською міською радою здійснюється регулярна робота з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ в урочищі Росулов рівчак на першому кілометрі автодороги Семенівка - Карповичі, в кінці вулиці Пряма, біля озера Козакево. На території сміттєзвалищ наявна інформація з приводу заборони вивезення на них відходів. З початку року об’єм фінансування заходів з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ склав 23451,09 гривень. В районній газеті «Життя Семенівщини» регулярно публікуються статті та роз’яснення про заборону вивезення сміття населенням, підприємствами та установами міста на несанкціоновані сміттєзвалища та роз’яснення законодавства України «Про відходи».

         На виконання вимог наказу Мінохоронприроди № 12 від 14.01.1999 року «Про затвердження «Інструкції про зміст і складання паспорта місць видалення відходів» Семенівською міською радою виготовлений паспорт міського полігону ТПВ, що наразі знаходиться на затвердженні в Чернігівській ОДА.

         Крім того, відповідно до вимог ст. 21 ЗУ «Про відходи» Семенівською міською радою здійснені заходи з організації збирання та видалення побутових відходів - рішенням сесій від 2011 року було поповнено статутний капітал КП «Ревна», що дозволило здійснити придбання трактора та обладнання до нього. Відповідно до рішення виконкому Семенівської міської ради 2011 року було проведено конкурс на визначення організації, установи, підприємства з надання послуг по вивезенню твердих побутових відходів на території міста. Згідно ж рішення виконкому № 130 від 23.12.2011 року переможцю конкурсу – КП «Ревна» затверджені тарифи на вивезення твердих побутових відходів.

         Семенівською міською радою враховуючи вимоги законодавства у сфері поводження з відходами здійснюються заходи з контролю за додержанням юридичними та фізичними особами вимог законодавства у сфері поводження з відходами шляхом надіслання відповідних запитів до органів, правомочних на складання відповідних протоколів. Адміністративною комісією при виконкомі Семенівської міської ради такі протоколи розглядаються з винесенням відповідних рішень. Так, нещодавно мешканець м. Семенівка, гр. Б. , що здійснював вивезення сміття в невстановленому місті постановою адміністративної комісії при виконкомі Семенівської міської ради був підданий адміністративному стягненню у вигляді штрафу у розмірі 850 грн.


         Заступник міського голови                                             О. О. Єрмолаєв

05.10.2012


Повернутися на головну сторінку


 ФОТОАЛЬБОМ

 ПОГОДА