Офіційний веб - портал Семенівської міської ради
Семенівського району Чернігівської області
 РОЗДIЛИ ПОРТАЛУ
 Місцева символіка
 Міський голова
 Міська рада
 Виконавчий комітет
 Рішення виконкому
 Історія та сучасність міста
 Нормативні документи
 Регуляторна діяльність
 Рішення сесій
 Комунальне господарство
 Бюджет
 Державні закупівлі
 Міська рада інформує
 Держфініспекція інформує
 Реєстраційна служба
 Інспекція праці інформує
 Адміністративні послуги
 Туризм
 Контакти


Шановні друзі!

Щиро вітаю Вас на веб-порталі Семенівської міської ради Чернігівської області. Його поява – ще один суттєвий крок на шляху відкритості і доступності інформації про діяльність Семенівської міської ради, як органу місцевого самоврядування. Це добра нагода познайомитися усім бажаючим з древнім та славним містом Семенівка,його минулим і сьогоденням.
Це можливість згуртувати наших земляків - Семенівців розпорошених долею по всьому світу, ознайомити їх з минулим та сьогоденням рідного міста.
Це шанс залучити інвестиції в економіку міста, зав'язати взаємовигідні контакти між громадою міста та потенційними інвесторами.
Постійно діючий веб-портал Семенівської міської ради допоможе об'єднати зусилля міської ради та всіх бажаючих в розробці та реалізації різноманітних проектів направлених на розвиток гуманітарної сфери нашого міста, розвиток історичного краєзнавства, культурного розвитку.
На веб-порталі Семенівської міської ради представлене життя міста, діяльність органів місцевого самоврядування, акти регуляторного впливу міської ради, важливі події, що відбуваються в районному центрі. Сподіваюся, відвідавши наш веб-портал, Ви більше дізнаєтеся про наше рідне місто, роботу міської ради, життя земляків, зможете долучитися до роботи міської ради по розвитку міста Семенівка.
Я пишаюся можливістю працювати у Семенівці і щасливий жити тут. Я впевнений, що Ваш візит до міста Семенівка – віртуальний чи реальний – буде цікавим та корисним. Ласкаво просимо!
Щиро зичу Вам щедрої долі, надійних друзів і партнерів, професійних успіхів, щастя і родинного благополуччя, здійснення усіх мрій! З повагою

Семенівський міський голова

Олександр Бичков

 

 Фотоальбом

 Фільм про Семенівку

 Історія міста

відкриється у новому вікні

 ПОГОДА