Офіційний веб - портал Семенівської міської ради
Семенівського району Чернігівської області
 РОЗДIЛИ ПОРТАЛУ
 Місцева символіка
 Міський голова
 Міська рада
 Виконавчий комітет
 Рішення виконкому
 Історія та сучасність міста
 Нормативні документи
 Регуляторна діяльність
 Рішення сесій
 Комунальне господарство
 Бюджет
 Державні закупівлі
 Міська рада інформує
 КРУ інформує
 Реєстраційна служба
 Інспекція праці інформує
 Адміністративні послуги
 Туризм
 Контакти

Міська рада інформує

Відбулася сесія міської ради.


         12 жовтня 2015 року відбулася 46 сесія Семенівської міської 6-го скликання. На сесії було розглянуто 14 питань з різних аспектів діяльності міської ради. В зв’язку з перевиконанням плану по надходженням до міського бюджету за вересень на 167000 гривень внесені відповідні зміни до міського бюджету на 2015 рік. З 167000 гривень перевиконання, 100000 гривень виділено на спів фінансування міською радою реконструкції дитячого садка «Сонечко», яка розпочнеться на початку листопада поточного року. 12000 гривень виділено на придбання дитячих меблів для дитсадка «Лісовичок» та ремонту каналізаційно-насосної станції дитсадка «Сонечко». 55000 гривень виділено на утримання доріг міста в осінньо-зимовий період та на проведення в жовтні – листопаді КП «Ревна» робіт з благоустрою Семенівки.
         400000 гривень, які на прохання міської ради, при допомозі Народних депутатів України В.В.Амельченко та А.С.Євлахова, було виділено в жовтні поточного року з державного бюджету України, направлено на реалізацію в жовтні – листопаді 2015 року проекту «Реконструкція Дитячого садка «Лісовичок» в місті Семенівка. Заміна вікон». Цим проектом передбачена заміна 32 вікон на склопакети в дитсадку «Лісовичок». Зараз проектною організацією «Чернігівводземпроект», на замовлення Семенівської міської ради, завершується розробка проектно-кошторисної документації. Після проходження документацією державної експертизи, наприкінці жовтня, міська рада буде наймати підрядну організацію на виконання цих робіт.
         Сесією міської ради прийнято рішення про присвоєнні вулиці Колгоспна в місті Семенівка імені Максима Грачова, який загинув захищаючи Україну в АТО.
         Сесією міської ради прийнято рішення про передачу двокімнатної квартири, розташованої в п’ятиповерховому будинку, яку міська рада відсудила, на баланс районної ради для лікарів районної лікарні.
         На сесії було розглянуто 8 землевпорядних питань.

В міському парку побудовано 300 метрів мережі вуличного освітлення.


         12 жовтня працівниками КП «Ревна» завершено проведення робіт, які виконувалися на замовлення Семенівської міської ради, по будівництву 300 метрів мережі вуличного освітлення в міському парку Семенівки, від входу в парк від гімназії, вздовж дитячих майданчиків, до виходу на вулицю Червона Площа біля кіосків. Для цього працівниками КП «Ревна» та Семенівського РЕМу встановлено 6 залізобетонних опор. КП «Ревна» придбало та встановило 300 метрів кабелю, 5 ліхтарів зовнішнього освітлення. Проведено розчистку цієї ділянки парку. 12 жовтня бригада електриків КП «Ревна» у складі: В.Л.Лобка, Г.М.Дунайського, О.О.Суботи, при допомозі інших працівників підприємства, завершила монтажні роботи і запустила цю ділянку мережі освітлення в парку в експлуатацію. Виділити кошти з міського бюджету стало можливим внаслідок перевиконання доходної частини. Ця ділянка парку має жвавий рух в вечірні часи, тут проходить шлях до гімназії, де постійно проводяться різні позаурочні заходи в вечірній час. Тепер, завдяки спільним зусиллям багатьох людей, міський парк стане більш комфортним для семенівців.
         Дякую всім людям, причетних до цієї справи.

    Міський голова                                                                       О. Ф. Бичков

Повернутися на головну сторінку


 ФОТОАЛЬБОМ

 ВІДЕО АРХІВ

 ПОГОДА