Офіційний веб - портал Семенівської міської ради
Семенівського району Чернігівської області
 РОЗДIЛИ ПОРТАЛУ
 Місцева символіка
 Міський голова
 Міська рада
 Виконавчий комітет
 Рішення виконкому
 Історія та сучасність міста
 Нормативні документи
 Регуляторна діяльність
 Рішення сесій
 Комунальне господарство
 Бюджет
 Державні закупівлі
 Міська рада інформує
 КРУ інформує
 Реєстраційна служба
 Інспекція праці інформує
 Адміністративні послуги
 Туризм
 Контакти

Про ремонт міських дитсадків і проблему «Куди діти дітей»


         Міській раді нарешті вдалося випросити кошти на реконструкцію дитячого садка «Сонечко». Про тих, хто допоміг ці кошти випросити і що за ці кошти планується зробити, я писав на сторінках районної газети і сайті міської ради декілька разів. Ремонт «Сонечка» іде вже два тижні і розтягнеться через великий обсяг робіт до Нового року.
         В дитсадку виховується 230 дітей дошкільного віку. На цьому тижні дитсадок закрився на ремонт і для батьків 230 дітей стала проблема – куди подіти дітей, де знайти няньку, як ходити на роботу… Як міський голова, я дав доручення завідуючій дитсадка «Сонечко» Тринозі Л.О. з’ясувати кількість батьків, кому нема куди діти дітей на час роботи обох батьків. З’ясовував можливість розміщення дітей з «Сонечка» в дитсадках «Яблунька» та «Лісовичок». вони мізерні. В «Лісовичку» другий тиждень теж тривають ремонтні роботи, він закритий і не буде працювати скоріш за все ще тижні два, до завершення ремонту внутрішніх туалетів. Потім, в цей дитсадок, за словами завідуючої «Лісовичка» С.Б.В'язовик, можна буде тимчасово прийняти максимум 5 дітей з «Сонечка». Додаткові ліжка ставити нема куди, тому дітей зможуть прийняти на півдня. В «Яблунці», яка розташована в 3 км від центру Семенівки, зможуть прийняти 3 – 5 дітей.
         Я звернувся до завідуючого відділом освіти райдержадміністрації С.М.Гузоватого з проханням вивчити можливість тимчасового розміщення дітей з «Сонечка» в школах міста. За його дорученням інспектор відділу освіти Кресс О.В. надала сьогодні мені інформацію, що до 20 дітей з «Сонечка» можна буде розмістити в ігровій кімнаті гімназії з 8 до 12 години. Якщо буде гостра проблема, то на таких же умовах можна буде розмістити ще 20 дітей в одній з класних кімнат школи № 1. вихователям і техперсоналу «Сонечка», на час проведення ремонту, згідно трудового законодавства, зберігається і виплачується зарплата і вони повинні ходити на роботу.
         Всім батькам, кому дійсно потрібно вдвох працювати, у кого нема бабусь, родичів, на яких можна залишити дітей, слід звернутися до завідуючої дитсадком Триноги Л.О.
         Голова РДА С.І.Деденко не заперечує проти тимчасового розміщення частини дітей з «Сонечка» в міських школах.
         Це варіант не ідеальний, він створює багато проблем. Але 20 – 40 дітей з «Сонечка» міська і районна влада, об’єднавши зусилля, зможе тимчасово розмістити в школах, в зведених різновікових групах.

    Міський голова                                                                       О. Ф. Бичков

Повернутися на головну сторінку


 ФОТОАЛЬБОМ

 ВІДЕО АРХІВ

 ПОГОДА