Офіційний веб - портал Семенівської міської ради
Семенівського району Чернігівської області
 РОЗДIЛИ ПОРТАЛУ
 Місцева символіка
 Міський голова
 Міська рада
 Виконавчий комітет
 Рішення виконкому
 Історія та сучасність міста
 Нормативні документи
 Регуляторна діяльність
 Рішення сесій
 Комунальне господарство
 Бюджет
 Державні закупівлі
 Міська рада інформує
 КРУ інформує
 Реєстраційна служба
 Інспекція праці інформує
 Адміністративні послуги
 Туризм
 Контакти


Функції комунального підприємства Семенівської міської ради «Ревна» розширюються

       З метою покращення якості надання житлово-комунальних послуг жителям Семенівки, створення конкурентного середовища серед підприємств, які надають такі послуги Семенівцям, Семенівською міською радою та керівництвом КП «Ревна»проводиться підготовча робота по розширенню переліку житлово-комунальних послуг, які КП «Ревна» найближчим часом стане надавати населенню та організаціям нашого міста.
       Рішенням виконкому Семенівської міської ради від 21.01.2014 року № 7 міською радою, у відповідності до Закону України «Про поховання і похоронну справу» КП «Ревна» наданий статус міської ритуальної служби. До 21.02.2014 року КП «Ревна» повинна розробити та надати на затвердження міської ради тарифи на ритуальні послуги, що будуть надаватися підприємством.
       Рішенням виконкому Семенівської міської ради № 14 від 11.02.2014 року міською радою, у відповідності до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги», комунальному підприємству «Ревна» наданий статус виконавця послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. КП «Ревна» до 31.03.2014 року повинно розробити та подати на затвердження міськрадою тарифи на послуги, які будуть надаватися. Жителі багатоповерхових будинків міста найближчим часом будуть мати можливість вибору організації, яка буде їх обслуговувати.
       Розширення функцій та переліку послуг, які будуть надаватися жителям Семенівки КП «Ревна» - це продовження роботи, розпочатою міською радою та керівництвом підприємства по модернізації підприємства для більш повного забезпечення потреб жителів міста в житлово-комунальних послугах, розпочатою в попередні роки. Для цих цілей та для зміцнення матеріальної бази КП «Ревна»з міського бюджету в статутний фонд підприємства в 2013 році було виділено більше 500000 гривень. В бюджеті 2014 року з міського бюджету виділено КП «Ревна» 524560 гривень.
       На наступній сесії міської ради буде розглядатися питання про передачу на баланс КП «Ревна» будівлі, де знаходився районний архів та радіологічна лабораторія санепідемстанції, яке є власністю міської ради, розташовано біля центру зайнятості, і в якому буде розміщено структурний підрозділ КП «Ревна», який буде надавати ритуальні послуги та послуги жителям багатоповерхівок. Крім того, міська рада, спільно з керівництвом КП «Ревна» в 2014 році буде продовжувати роботу по придбанню обладнання, необхідного для якісного надання підприємством жителям Семенівки нових послуг.

 

 ФОТОАЛЬБОМ

 ВІДЕО АРХІВ

 ПОГОДА