Офіційний веб - портал Семенівської міської ради
Семенівського району Чернігівської області
 РОЗДIЛИ ПОРТАЛУ
 Місцева символіка
 Міський голова
 Міська рада
 Виконавчий комітет
 Рішення виконкому
 Історія та сучасність міста
 Нормативні документи
 Регуляторна діяльність
 Рішення сесій
 Комунальне господарство
 Бюджет
 Державні закупівлі
 Міська рада інформує
 КРУ інформує
 Реєстраційна служба
 Інспекція праці інформує
 Адміністративні послуги
 Туризм
 Контакти

День міста – це свято всіх Семенівців


         20 вересня жителі Семенівки будуть відзначати День міста. Традиційно День міста відзначається одночасно зі святковими заходами на честь визволення Семенівки та району від фашистських загарбників, яке відбувалося з 19 по 23 вересня 1943 року.
         Це логічно і правильно. Бо саме завдяки перемозі над фашистами наше місто отримало можливість існувати далі і розвиватися, бути невід’ємною частиною Української держави, а жителі Семенівки мають змогу бути вільними господарями на своїй землі, в своєму рідному місті.
         День міста – це особливий день для кожного Семенівці, для кожної людини, яка причетна до розбудови Семенівки, для всіх, хто вклав частину власної праці, душі і долі у становлення нашого рідного міста.
         Завдяки спільним зусиллям Семенівців багатьох поколінь Семенівка стала такою, якою вона є сьогодні. Сьогодні в місті живе 8500 жителів. В місті працюють промислові, сільськогосподарські та бюджетні установи, більше 90 суб’єктів підприємницької діяльності.
         Семенівка є адміністративним, суспільним та соціально-культурним центром Семенівського району Чернігівської області. Органом місцевого самоврядування на території Семенівської міської ради є міська рада, яка виконує 55 різних функцій, передбачених Законодавством та необхідних для задоволення спільних потреб жителів міста Семенівка та села Кути.
         Комунальною власністю міської ради є існуюча в місті Семенівка система водопостачання, міські артезіанські свердловини, водонапірні башти, 33 км мереж міського водогону, міські очисні споруди, каналізаційно-насосні станції, 6 км мереж каналізації, 3 міських котельні, які опалюють двоповерхові та п’ятиповерхові житлові будинки в центрі міста, школу гімназію та дитячий садок «Сонечко», 4 км міських тепломереж, міський ринок, 3 міських дитячих садки, в яких виховується більше 300 дітей дошкільного віку та 3 клуби.
         За кошти міського бюджету утримуються об’єкти благоустрою та комунальної інфраструктури Семенівки – 70 км проїзної частини вулиць міста, 70 км мережі вуличного освітлення, міський парк площею 14 гектарів, пам’ятники та пам’ятні знаки, розташовані в центрі міста, гідроспоруди на озері Козакево, мости та мостові переходи через річки Дрьост та Ревна в межах міста Семенівка, міський полігон твердих побутових відходів, який знаходиться за Семенівкою в напрямку села Жовтневе.
         В комунальних установах та організаціях Семенівської міської ради працює більше 200 працівників різних спеціальностей, які забезпечують виконання завдань, покладених державою на міську раду як орган самоврядування Семенівської громади.
         Фінансовою основою діяльності міської ради , 3-х міських дитсадків, 3-х клубів та обслуговування всіх міських об’єктів благоустрою є міський бюджет. Комунальне підприємство «Ревна», яке виконує роботи з обслуговування мереж вуличного освітлення міста, міських доріг та тротуарів, проведення на замовлення міської ради всіх робіт з благоустрою міста, вищевказані види робіт виконує за кошти міського бюджету та в межах бюджетних можливостей міської ради. Роботи по водопостачанню, водовідведенню та вивезенню твердих побутових відходів КП «Ревна виконує на платній основі, згідно розроблених та затверджених тарифів на свої послуги.
         Організацію ринкової торгівлі на території міського ринку займається організоване міською радою комунальне підприємство міської ради «Ринок», якому ця територія передана міськрадою в оперативне управління, яке існує за рахунок сплати ринкових послуг.
         Видаткова частина міського бюджету на 2014 рік склала біля 6 міліонів гривень. За 8місяців поточного року видатки міського бюджету склали 4322213 гривень, з яких 75%, або 324947 гривень витрачено на утримання 3-х міських дитячих садків; 12%, або 521621 гривень – на забезпечення роботи міської ради, 3% - на утримання 3-х клубів; 8,2%, або 358700 гривень – на благоустрій міста. 75% всіх видатків йшло на виплату заробітної плати працівників бюджетних установ міської ради, 15% на оплату комунальних послуг, 5% на оплату харчування дітей в дитсадках, 5% на придбання матеріалів та обладнання, ремонтні роботи та інші видатки.
         Цей фінансовий рік дуже складний. Є хронічне недофінансування державою делегованих повноважень, які виконує міська рада – утримання дитсадків, клубів, діяльність міської ради. Загальна сума заборгованості міського бюджету за отримані товари та послуги у 2013 – 2014 роках більше 700000 гривень. В січні, при прийнятті міського бюджету, кошти, на всі види видатків, були закладені тільки на 9 місяців. Через майже дворічні проблеми з казначейським обслуговуванням бюджетних установ в державі, казначейство, навіть при наявності коштів в міській раді, вчасно проплачувало тільки видатки по захищеним статтям бюджету – зарплату та оплату комунальних послуг. Платіжні доручення по іншим статтям не проплачувалися місяцями, а деякі роками – створюючи глухий кут, паралізуючи фінансово-господарську діяльність міської ради та підвідомчих установ. В останні дні серпня ситуація змінилася – казначейство проплатило всі платіжні доручення міськради за січень – серпень, які зібралися по незахищеним статтям.
         11 вересня на сесії міської ради розглянуто питання з внесення змін до міського бюджету на 2014 рік з метою закладення призначень по доходам та видаткам на жовтень – грудень 2014 року.
         Робота в умовах жорсткої економічної кризи, яка триває в державі вже не перший рік, та війна на Сході країни негативно позначилися на роботі міської ради. Існує значна заборгованість міськради за комунальні послуги, харчування дітей в дитсадках, за роботи виконані КП «Ревна» на замовлення міськради по благоустрою міста. Вкрай обмежені можливості по проведенню робіт з благоустрою, утриманню підвідомчих установ, проведенні ремонтних та будівельних робіт. Те, що кілька років назад вирішувалося просто, сьогодні забирає купу часу, нервів і зусиль, зриває плани, заставляє шукати нестандартні підходи.
         Незважаючи на складнощі, міською радою, керівниками та трудовими колективами комунальних підприємств міської ради забезпечено нормальну роботу всіх підвідомчих установ, відносно вчасну виплату зарплат, оплату відряджень та профнавчання працівників. В дитячих садках за бюджетні кошти проведені поточні ремонти, придбано необхідне обладнання, виконані необхідні для роботи в зимовий період ремонтні роботи, завдяки розумінню з боку постачальників продуктів харчування, забезпечено безперебійне харчування дітей в дитсадках. Для дитячих садків «Сонечко», «Лісовичок» придбано по новій пральній машині, викуплено замовлену міською радою у 2012 році проектно-кошторисну документацію на проведення капітальних ремонтів з застосування енергозберігаючих технологій приміщень дитсадка «Лісовичок» та приміщення басейну дитсадка «Сонечко», землевпорядну документацію на дитсадки «Сонечко» та «Яблунька». Придбано двигун для каналізаційно-насосної станції, яка обслуговує дитсадок «Сонечко». В дитсадку «Яблунька» проведено поточний ремонт та ремонт опалювального котла. При проведенні в літній період ремонтних робіт в дисках «Яблунька» та «Лісовичок» було залучено 6 працівників з громадських робіт, які фінансувалися з бюджету міської ради та районного центру зайнятості.
         На протязі року міська рада ставила питання перед керівництвом району та області про виділення додаткових коштів на відкриття з 1 вересня третьої групи в дитсадку «Лісовичок» /на жаль безрезультатно/, в проекті капремонту «Лісовичка» передбачено перепланування будівлі дитсадка під три групи.
         З метою залучення позабюджетних коштів для реалізації розроблених в 2009 – 2013 роках на замовлення міської ради проектно-кошторисних документацій по капітальному ремонту дитячих садків міста та реконструкції їх вузлів опалення, міська рада на протязі року подавала заявки, розробляла «концептуальні ноти» та інші документи для участі у Всеукраїнських та міжнародних конкурсах та грантових програмах, в яких переможець може отримати кошти під реалізацію своїх проектів.
         Зокрема, з червня поточного року, мною ведуться переговори з фондом ПРООН в Україні /який діє під егідою ООН/ про участь в третій стадії проекту, яка стартує в Україні найближчим часом по програмі енергозбереження – куди буде подана документація на капремонт дитсадка «Лісовичок» 21 серпня в Чернігові міська рада презентувала 3 проекти в конкурсі на отримання гранта /коштів/ Європейського союзу в Чернігівській обласній раді, в тому числі один проект на проведення першої черги капремонту будівлі дитсадка «Сонечко» вартістю 4 міліона гривень та на капремонт «Лісовичка». На початку вересня обласна рада повідомила, що журі конкурсу підвело підсумки першого відбіркового етапу даного конкурсу і відібрало один з наших проектів – «Капремонт дитсадка «Сонечко» для участі в другому етапі, включила в так званий «короткий список». Це не означає що ми вже перемогли, але дає шанс на перемогу.
         Крім того, проекти по дитсадкам «Сонечко» і «Лісовичок» розроблені завідуючими цих закладів, були подані міськрадою на початку року для участі і Всеукраїнському Фонді сприяння місцевому самоврядуванню в Україні і за повідомленням Фонду в червні також пройшли перший відбірковий тур і включені до другого етапу конкурсу.
         На початку вересня міська рада подала три проекти по дитсадкам «Лісовичок» та «Сонечко» для участі в міжнародному конкурсі на отримання грантів Євросоюзу, який стартував в серпні в Україні і проводиться Представництвом Європи в Україні і має назву «Конкурс на кращі практики місцевого самоврядування». Міська рада вступила в переговори і розпочала підготовчі роботи по участі в конкурсі на отримання гранту від Державного агентства з екологічних інвестицій, яке працює з міжнародними коштами згідно Кіотського протоколу. Документи для участі міськради в державних і міжнародних конкурсах мені допомагає готувати і здійснювати їх інформаційний супровід провідний спеціаліст міської ради Пінько М.П., який в минулому році направлявся міськрадою на курси «управління проектами».
         На протязі року міськрадою була забезпечена робота Піщанського, Комінтернівського та Кутівського клубів. В Піщанському Будинку культури, завдяки активній позиції та сумлінній праці зав клуба Савченко А.П., проводиться активна культурно-масова, гастрольна діяльність, розроблено та працює сайт клуба в Інтернеті, ведеться постійна робота по зміцненню матеріальної бази клубу. Зав клуб Комінтернівського клубу Казановський Л.В. приймає постійну учать в районних культурних заходах, які організовує відділ культури РДА, в загальноміських культурних заходах. За кошти міського бюджету, силами працівників КП «Ревна», в цьому році проведено переустановку котла «Болейран», зараз будується навіс для дров, вперше за 20 років частина клубу буде взимку опалюватися. Має неохідні умови і обладнання для роботи і Кутівський Будинок культури.
         Міська рада на протязі року була організатором або співорганізатором /спільно з райдержадміністрацією, райрадою та відділом культури/ загальноміських свят. На ці цілі було використано 11165 гривень. Крім того, працівники з благоустрою КП «Ревна» забезпечували устаткування сцени, обладнання, до та післясвяткове прибирання.

Благоустрій міста.


         За 8 місяців на благоустрій було витрачено 358700 гривень. На замовлення міськради, за кошти міського бюджету, всі види робіт з благоустрою виконує комунальне підприємство міської ради «Ревна». На протязі 8 місяців, в межах бюджетних можливостей, проводилася постійна робота по утриманню в належному стані міського парку, пам’ятників, центра міста, мостів і мостових переходів, проїзної частини вулиць міста, благоустрій 13 міських кладовищ, ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ в місті. Для зміцнення матеріальної бази КП «Ревна» /директор Субота В.І./ в поточному році підприємство отримало б/у трактор МТЗ-80 від районної лікарні, який за кошти міськради працівниками підприємства відремонтовано, підприємство провело його перереєстрацію і він вже працює на місто. З бюджету розвитку міської ради до статутного фонду КП «Ревна» виділено 650000 гривень для зміцнення матеріальної бази підприємства і проведення найбільш необхідних ремонтних та будівельних робіт по забезпеченню нормальної безперебійної роботи міського водогону, артезіанських свердловин, міських очисних споруд, каналізаційно-насосних станцій. В зв’язку з недостатністю бюджетних коштів на проведення робіт з благоустрою міста та з метою залучення на ці цілі цільових коштів з державного бюджету міською радою в поточному році була укладена трьохстороння угода про проведення громадських робіт з благоустрою міста Семенівка силами жителів міста, які мають статус безробітних та стоять на обліку в центрі зайнятості, між міською радою, районним центром зайнятості /керівник Горло Л.О./ та КП «Ревна. На фінансування громадських робіт по 60000 гривень виділено міською радою з міського бюджету та з цільових державних коштів районним центром зайнятості. Безробітні згідно угоди направлялися на роботу в КП «Ревна», яке виконувало роботи з благоустрою міста за січень – серпень використано на ці цілі біля 100000 гривень, в роботах було задіяно більше 60 працівників.
         Під виділені міською радою КП «Ревна» кошти зараз підприємство проводить тендерні процедури по закупівлі нового трактора ДТЗ 404 та навісного обладнання до нього, нового асенізаційного автомобіля. На протязі року проводилися роботи по облаштуванню господарського двору КП «Ревна», будівництву критих гаражів для техніки, оглядової ями. Завдяки проведеній за останні роки спільній роботі міської ради та керівництва КП «Ревна» за кошти міського бюджету значно зміцнена матеріальна база КП «Ревна». Зараз в КП «Ревна» працює 4 трактори: Т-150, ЮМЗ, МТЗ-8, екскаватор; 4 автомобіля: асенізаційний, вишка для обслуговування мережі вуличного освітлення, грузопасажирська «Газель», легкова «Волга». Є достатньо для того, щоб виконувати статутні завдання дрібного технологічного обладнання, від бетономішалки до асфальторізака. Найближчим часом буде придбано 1,5 тонний каток для укладки асфальту і ми зможемо самі виконувати всі роботи по ремонту міських доріг. Робота по зміцненню підприємства і виведення його на новий технологічний рівень, вирішення статутних завдань по обслуговуванню потреб Семенівки і Семенівців продовжується і буде продовжуватися далі.

Водозабезпечення Семенівки.


         В поточному році склалася критична ситуація з водо забезпеченням Семенівки питною водою. На початку року вийшли з ладу 2 з 4 працюючих міських комунальних артезіанських свердловин, вдвічі зменшився видобуток води. Через спеку в 6 разів збільшилася в піковий час розбір води з міського водогону в порівнянні з середньодобовим споживанням. За кошти міської ради виділені та перераховані з міського бюджету до статутного фонду КП «Ревна», керівництвом підприємства було укладено угоди зі спеціалізованими підприємствами на обстеження 2-х артезіанських свердловин в районі хлібозаводу та їх відновлення. В червні – серпні там фактично побудовано дві нові артезіанські свердловини глибиною по 80 метрів кожна, придбані та встановлені нові сучасні імпортні глибинні насоси «Педрола», зроблено оголовки свердловин, виконані роботи по під’єднанню їх до існуючої башти та інженерних комунікацій, придбано та встановлено сучасне електротехнологічне обладнання. Основні роботи виконувала Київська фірма «Екозонд» та КП «Ревна». Загальна сума проплачена з міського бюджету за всі виконані роботи по відновленню роботи 2-х названих артезіанських свердловин склала 200000 гривень. Для кардинального покращення забезпечення водою жителів мікрорайону п’ятиповерхових будинків з міського бюджету в липні було виділено 15000 гривень на розробку проектно-кошторисної документації на установку станції підйому води другого рівня. У серпня міською радою була укладена угода з Чернігівським підприємством «Еско-Енерго-Інвест» на розроблення проекту, проплачено аванс, був приїзд проектантів. Зараз проектанти розробляють проектну документацію на встановлення в кожній міській п’ятиповерховці насосної станції KUCХ -35/120т з частотним преобразователем. 11 вересні на сесії міської ради прийнято рішення про виділення з міського бюджету 70000 гривень на придбання та встановлення такої станції в одній з п»ятиповерхівок першої такої станції. В наступному році будемо шукати кошти на інші.
         Крім того, для проведення КП «Ревна» ремонтних робіт по ремонту міської системи водопостачання з міського бюджету в поточному році КП «Ревна» було виділено та використано 50000 гривень цільової субвенції. Також на ці цілі підприємство використовувало частину коштів, переданих міською радою з міського бюджету до статутного фонду КП «Ревна».

Водовідведення.


         На прохання Семенівської міської ради, підтримане головою Чернігівської обласної рад М.В.Звєрєвим та депутатом обласної ради від Семенівського району В.П.Лобоском, з обласного бюджету по обласній екологічній програмі на 2014 – 2015 роки обласному управлінню капітального будівництва виділені кошти на придбання 2 насосів «Баракуда» для КНС міста Семенівка, 150000 гривень для розроблення проектно-кошторисної документації на капремонт міських очисних споруд в місті Семенівка, 150000 гривень на розробку документації на реконструкцію міського полігону твердих побутових відходів. Власними силами КП «Ревна» проводить поточні ремонтні та профілактичні роботи на міських очисних спорудах, КНС, мережі каналізації.
         Обслуговування багатоповерхових будинків здійснює за угодою власників квартир приватне підприємство «Алькор – Сервіс», яке надає перелік послуг, замовлений власниками житла. В 2014 році міькою радою, на вимогу Антимонопольного комітету України, надано повноваження виконавця послуг з обслуговуванню житла в багатоповерхових будинках комунальному підприємству Міської ради «Ревна». Тобто, зараз жителі багатоповерхових будинків, при їх бажанні, можуть обирати, яке підприємство найняти на обслуговування свого будинку, а жителі міста мають більший вибір підприємств, які можуть надати ритуальні послуги. Для того, щоб КП «Ревна» розпочало створювати базу для надання населенню міста вищеназваних послуг, міська рада передала в цьому році на баланс підприємства будівлю, яка належить міській раді і розташована в центрі міста, напроти п’ятиповерхових будинків, де раніше розміщалася радіологічна лабораторія та архів, загальною площею більше 150 метрів квадратних, де на перспективу розташується окремий підрозділ КП «Ревна».
         Гостро стоїть в місті проблема поховань померлих, старі міські кладовища вичерпали свої можливості. Зараз спеціалізованю Чернігівською землевпорядною організацією, на замовлення міської ради, проводиться розробка земельної документації на земельну ділянку площею 5 гектарів, розташовану за Базарною рощею по Карпівській трасі під нове міське кладовище.

Дороги.


         За кошти міського бюджету утримується 70 км міських доріг. В зимовий період, силами техніки КП «Ревна» проводилися їх розчистка від снігу та посипка протиожеледною сумішшю. Вперше за 20 років всі роботи виконувалися самостійно комунальним підприємством міськради. В літній період, в межах бюджетних можливостей, проводилося поточне утримання міських доріг, встановлення дорожніх знаків, обладнання пішохідних переходів.
         В серпні, за домовленістю з головою районної ради В.В.Малковичем, за його ініціативи, при підтримці депутата обласної ради від Семенівського району В.П.Лобоска, за кошти частини підприємців міста – ними було придбано та укладено 20 тон асфальту на міській площі, біля монументу «Мати Батьківщина» та проведено частковий ямковий ремонт по вул. Сенько. Орієнтовна вартість виконаних робіт 30 тисяч гривень.
         21 серпня, за кошти міського бюджету, міською радою укладені угоди на придбання 20 тон асфальту, його привіз та укладку. Як тільки казначейство перерахує ці кошти підрядникам /платіжки лежать в казначействі третій тиждень/, то міською радою буде проведено ямковий ремонт дороги по вул. Сенько /від в»їзду в місто до школи № 1/.
         Під розроблену в 2011 році міською радою проектну документацію, на прохання міської ради, підтримане керівництвом району та обласної ради, в поточному році з обласного бюджету виділено 700000 гривень на завершення розпочатих в 2012 році робіт по асфальтуванню 500 метрів вулиці Шкільна від школи гімназії до повороту на вулицю 30 років Перемоги. Планується укласти асфальтне покриття на площі 2500 метрів квадратних, побудувати 400 метрів дорожнього покриття, широкі 4-х метрові тротуари біля гімназії, 120 метрів тротуару з однієї сторони вулиці. Замовником і розпорядником коштів по даному об’єкту є Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації, підрядником – підприємство «Менське ШРБУ-82», на субпідряді в цьому підприємстві працюють працівники Семенівського райавтодору. Роботи по даному об’єкту розпочалися 8 вересня. Це найбільше будівництво в Семенівці за державні кошти за останні 2 роки.
         В 2014 році міська рада викупила у проектної групи ШРБУ-82 замовлену у 2012 році проектно-кошторисну документацію на будівництво 1500 метрів нових асфальтних тротуарів всередині та навколо міського парку, від площі до колишнього ринку по вулиці Б.Хмельницького, від колишньої стоматполіклініки до школи-гімназії. Розроблена та викуплена міськрадою проектна документація на будівництво асфальтного покриття по провулку Прикордонників /від вулиці Пряма до вулиць нового мікрорайону міста/. Проектною організацією «Менське ШРБУ-82» до кінця року буде завершено виготовлення на замовлення міської ради замовленої у 2012 році проектної документації на будівництво 6 кілометрів нового асфальтного покриття проїзної частини вулиць Першотравнева, Мирна, Лісова та інші вулиці нового мікрорайону.

Ринок і ринкова торгівля.


         В місті Семеніва організацією ринкової торгівлі займається комунальне підприємство міської ради «Ринок», яке очолює Шумейко О.В. протягом року трудовий колектив ринку сумлінно виконує свої статуні завдання, проводить поточні роботи по утриманню в належному стані території міського ринку загальною площею біля 2 гектарів, м'ясо – молочного павільйону. Для облаштування території новозбудованого міською радою міського ринку, за кошти міського бюджету, переданого в 2013 році КП «Ринок», була виготовлена проектно-кошторисна документація на асфальтування території ринку загальною площею більше 6000 метрів квадратних та були виділені 20000 гривень на початок робіт. В 2014 році міська рада виділила з міського бюджету КП «Ринок» 60000 гривень. 1 вересня за ці кошти КП «Ринок» заасфальтувало 250 метрів квадратних території нового ринку.
         За зайняте перше місце в обласному конкурсі на кращу міську раду за підсумками роботи в 2013 році Семенівська міська рада на днях отримала від Чернігівської обласної ради приз – 120000 гривень, які згідно рішення сесії міської ради будуть витрачені на продовження робіт по асфальтуванню міського ринку, щоб кожен житель Семенівки і району бачив, на що витрачений призовий фонд, отриманий міською радою від обласної ради. За ці кошти плануємо заасфальтувати біля 500 метрів квадратних території ринку.
         В серпні міська рада подала заяву на участь в конкурсі на отримання гранту від Євросоюзу в розмірі півтора міліонна гривень проект «Будівництво міського та районного ринку в місті Семенівка». Можливо наш проект зацікавить закордонних інвесторів.

Проекти.


         Міська рада за останні роки за кошти міського бюджету розробила проектно-кошторисну документацію на капремонт та модернізацію практично всіх об’єктів міської комунальної власності. Без проектів грошей держава не дасть, а власних коштів в такий обсяг в міській раді не було і найближчим часом не буде. Під розроблені проекти міська рада постійно просить гроші у керівництва області та держави, починаємо шукати закордонних інвесторів. Це робота копітка і далеко не завжди результативна, але вона в разі успіху дає вагомий результат.
         За останні 8 років, під розроблені міською радою проекти, в місто було залучено більше 8 міліонів гривень. В цьому році – 702000 гривень на асфальтування вулиці Шкільна. Трирічна участь міської ради на протязі трьох останніх років в державних та обласних, міжнародних конкурсах в цьому році принесли перший результат – 120000 гривень, які підуть на облаштування міського ринку.

Співпраця з депутатами.


         Семенівська міська рада постійно співпрацює з депутатами міської, районної, обласної та Верховної ради. Депутат районної ради Бондаренко П.С. допомагав міській раді у вирішенні з державним казначейством питання проплати коштів міської ради – КП «Ревна» для відновлення двох артезіанських свердловин, лобіював виділення коштів з обласного бюджету на ремонт міських доріг, сприяв встановленню дитячих майданчиків в мікрорайоні п’ятиповерхових будинків. Депутат Чернігівської обласної ради Лобосок В.П. лобіював виділення Семенівки коштів з обласного бюджету по природоохоронній програмі. Депутат обласної ради від міста Семенівка Асмаковський Є.В. на депутатські кошти та на кошти залучених ним спонсорів придбав та буде встановлювати спортивний майданчик біля спортивної школи. Депутат районної ради Романчук С.В., Папченко І.М. та обласної ради Шуман виконали комплекс робіт по перенесенню пам’ятника Леніну та облаштування меморіалу учасникам Громадянської війни в міському парку.
         Активно допомагають місту голова райдержадміністрації Деденко С.І., голова районної ради Малкович В.В. слід відзначити сильну підтримку та допомогу місту Семенівка з боку голови Чернігівської обласної ради Звєрєва М.В. Це дуже добре.
         Спільними зусиллями, незважаючи на непрості часи, можна зробити для нашого рідного міста багато корисних справ.

Шановні жителі міста Семенівка!


         Наше рідне місто має древню, славну історію, завжди славилося своїми добрими, талановитими, роботящими людьми.
         Тож щиро і сердечно вітаю вас з Днем міста та 71 річницею з Дня визволення від фашистських загарбників.
         Бажаю вам миру, міцного здоров’я, добра та щастя, натхнення у праці задля власного добробуту, збереження та примноження доброї слави нашого рідного міста Семенівки»!
         Хай завжди Семенівка буде мирним, процвітаючим містом, а Семенівці щасливими та заможними!

З повагою
    Міський голова                                                                       О. Ф. Бичков


                         

Повернутися на головну сторінку


 ФОТОАЛЬБОМ

 ВІДЕО АРХІВ

 ПОГОДА