Офіційний веб - портал Семенівської міської ради
Семенівського району Чернігівської області
 РОЗДIЛИ ПОРТАЛУ
 Місцева символіка
 Міський голова
 Міська рада
 Виконавчий комітет
 Рішення виконкому
 Історія та сучасність міста
 Нормативні документи
 Регуляторна діяльність
 Рішення сесій
 Комунальне господарство
 Бюджет
 Державні закупівлі
 Міська рада інформує
 КРУ інформує
 Реєстраційна служба
 Інспекція праці інформує
 Адміністративні послуги
 Туризм
 Контакти

                   

         8 вересня в місті Семенівка розпочалися роботи по капітальному ремонту асфальтного покриття проїзної частини вулиці Шкільна. Дані роботи проводяться згідно проектно-кошторисної документації, розробленої на замовлення Семенівської міської ради у 2011 році
         Проектом передбачається асфальтування дороги та облаштування тротуарів біля школи-гімназії, покриття новим асфальтовим покриттям проїзної частини вулиці Шкільна від гімназії до повороту на вулицю 30 років Перемоги, облаштування біля 100 метрів тротуару від гімназії до середини даної ділянки. В цінах 2011 року вартість будівельних робіт складала по проекту 988000 гривень. У 2012 році, на прохання Семенівської міської ради, підтримане керівництвом райдержадміністрації та райради, згідно розпорядження голови Чернігівської облдержадміністрації було виділено з обласного бюджету Чернігівської області на виконання першої черги робіт по даному проекту 198 тисяч гривень. Розпорядником коштів було визнано Управління капітального будівництва облдержадміністрації, яке провело тендер і визначило підрядником на виконання всього обсягу робіт по проекту підприємство «Менське ШРБУ-82». в 2012 році було заасфальтовано частину вулиці Шкільна біля школи-гімназії на суму 198000 гривень в 2013 році на прохання міської ради з обласного бюджету на продовження робіт було виділено з обласного бюджету 350000 гривень /на бумазі/. Проте, через те, що казначейство цих коштів підприємству - підряднику не перерахувало, роботи виконані в минулому році не були, а грошові призначення перейшли на 2014 рік.
         В 2014 році, на прохання міської ради, підтримане керівництвом райдержадміністрації та райради, депутатом районної ради, головою районної організації Батьківщина – П.С.Бондаренко, при особистому сприянні голови Чернігівської обласної ради Миколи Вікторовича Звєрєва, з обласного бюджету виділено кошти на завершення передбачених проектною документацією робіт в сумі 702 тисячі гривень. Наприкінці серпня Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА перерахувало аванс підприємству – підряднику «Менське ШРБУ-82». 8 серпня «Менське ШРБУ-82» розпочало роботи.
         Вулиця Шкільна має важливе значення в транспортній і соціально-культурній інфраструктурі міста Семенівка. На ній розташовані 2 школи – гімназія і ЗОШ № 3; по ній люди ведуть дітей до найбільшого в місті дитячого садка «Сонечко». Щодня по даній ділянці дороги проходить більше 1000 Семенівців. Діти, яки навчаються в школах і ходять в дитсадочок повинні бачити і вірити, що Семенівка розвивається і є одним з найкращих міст і що ми всі разом можемо спільними зусиллями зробити рідну Семенівку більш комфортним та благоустроєним містом, містом дружнім і зручним для своїх жителів.
                                           відкриється у новому вікні відкриється у новому вікні

         

Повернутися на головну сторінку


 ФОТОАЛЬБОМ

 ВІДЕО АРХІВ

 ПОГОДА