Офіційний веб - портал Семенівської міської ради
Семенівського району Чернігівської області
 РОЗДIЛИ ПОРТАЛУ
 Місцева символіка
 Міський голова
 Міська рада
 Виконавчий комітет
 Рішення виконкому
 Історія та сучасність міста
 Нормативні документи
 Регуляторна діяльність
 Рішення сесій
 Комунальне господарство
 Бюджет
 Державні закупівлі
 Міська рада інформує
 КРУ інформує
 Реєстраційна служба
 Інспекція праці інформує
 Адміністративні послуги
 Туризм
 Контакти


Проведено ремонт міських доріг.

       24 жовтня Семенівською міською радою організовано та проведено поточний ремонт асфальтного покриття дороги по вулиці Б.Хмельницького, від банку «Аваль» до магазину «Фурор», та по вулиці Червона Площа, від гімназії до магазину «Все для дома» та до музичної школи.
       На ремонт використано 25 тон асфальту. Вартість робіт склала 50000 гривень. З них 20000 гривень виділені з міського бюджету міської ради, 20000 гривень депутатських коштів депутата Чернігівської обласної ради Е.В.Асмаковського перераховані ним до бюджету міської ради, 10000 гривень коштів, виділених місту Семенівка народним депутатом України І.О.Рибаковим. Безпосередньо координувала роботу з боку народного депутата його довірена особа Т.Г.Кайдаш.
       На виконання робіт по проведенню ремонтних дорожніх робіт Семенівська міська рада уклала договір з Чернігівською організацією ФОП Мамонов В.Е. Дорожники виконали ремонтні роботи без предоплати. Асфальт, техніка і робочі були привезені з Чернігова.
       В цей же день і цією ж організацією було побудовано асфальтове покриття в'їзду на територію міського ринку зі сторони музичної школи. Вартість виконаних робіт 20000 гривень. Роботи були виконані згідно угоди між комунальним підприємством міської ради «Ринок» керівник О.В.Шумейко та ФОП Мамонов В.Е. Кошти ринку на дані роботи виділені в сумі 20000 гривень міською радою з міського бюджету на початку року.
       Спільними зусиллями нам вдалося зробити ще одне добре діло для нашого міста та його жителів.

       

Семенівський міський голова

О.Ф.Бичков.

 

 ФОТОАЛЬБОМ

 ПОГОДА