Офіційний веб - портал Семенівської міської ради
Семенівського району Чернігівської області
 РОЗДIЛИ ПОРТАЛУ
Вулкан онлайн казино
 Міський голова
 Міська рада
 Виконавчий комітет
 Рішення виконкому
 Історія та сучасність міста
 Нормативні документи
 Регуляторна діяльність
 Рішення сесій
 Комунальне господарство
 Бюджет
 Державні закупівлі
 Міська рада інформує
 КРУ інформує
 Реєстраційна служба
 Інспекція праці інформує
 Адміністративні послуги
 Туризм
 Контакти                                          Відбулася сесія Чернігівської обласної ради

         17 червня в місті Чернігові відбулася 20-та сесія Чернігівської обласної ради 6-го скликання. На запрошення голови Чернігівської обласної ради М.В. Звєрєва участь в роботі сесії обласної ради прийняв міський голова міста Семенівка О.Ф. Бичков та голова Семенівської районної ради В.В. Малкович.
         На початку сесії обласної ради головою Чернігівської обласної ради М.В. Звєрєвим була проведена церемонія вручення дипломів переможцям II етапу обласного конкурсу “Краща сільська, селищна, міська рада ” за підсумками роботи у 2013 році.
         Відповідно до рішення обласної конкурсної комісії та розпорядження голови обласної ради від 20.05.2014 року. № 6, Семенівська міська рада зайняла 1-ше місце у III категорії (селищна, міська рада, що є адміністративним центром району).
         Голова Чернігівської обласної ради М.В. Звєрєв вручив диплом за зайняте перше місце міською радою в обласному конкурсі міському голові м. Семенівка Бичкову О.Ф.
         Сесія обласної ради затвердила майже 50 рішень, прийняла обласну програму “Програму охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014-2020 роки”.
         Завдяки підтримки інтересів міста Семенівка, головою Чернігівської обласної ради Звєрєвим Миколою Вікторовичем, та депутатом Чернігівської обласної ради від Семенівського району Лобоском Володимиром Петровичем для потреб міста Семенівка в 2014 році з обласного бюджету планується виділити на прохання Семенівської міської ради 125000 гривень на придбання сучасного насосного обладнання для Семенівських міських очисних споруд, та 150000 гривень на розробку проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт міських очисних споруд.
         Розпорядником коштів визначено управління інвестицій та капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації.
                                                          відкриється у новому вікні відкриється у новому вікні відкриється у новому вікні

         


Міський голова

О.Ф. Бичков


                         


Повернутися на головну сторінку


 ФОТОАЛЬБОМ

 ВІДЕО АРХІВ

 ПОГОДА