Офіційний веб - портал Семенівської міської ради
Семенівського району Чернігівської області
 РОЗДIЛИ ПОРТАЛУ
Vulkan
 Міський голова
 Міська рада
 Виконавчий комітет
 Рішення виконкому
 Історія та сучасність міста
 Нормативні документи
 Регуляторна діяльність
 Рішення сесій
 Комунальне господарство
 Бюджет
 Державні закупівлі
 Міська рада інформує
 КРУ інформує
 Реєстраційна служба
 Інспекція праці інформує
 Адміністративні послуги
 Туризм
 КонтактиІнформація про хід будівельних робіт по об’єктам Семенівської міської ради.


         Станом на ранок п’ятниці (11 грудня 2015 року) ситуація на об’єктах міської ради в місті Семенівка така:

1. Будівництво нового водогону.


         По вулиці Першотравнева підрядною організацією «Комунальне підприємство Чернігівської обласної ради Центр державно-приватного партнерства» прокопано 500 метрів траншеї. Працює 2 екскаватора. Завезені пластикові труби, залізобетонні кільця для облаштування колодязів на трасі водогону. 5 колодязів змонтовано. Сьогодні повинна приїхати бригада, яка буде монтувати трубопровід. Викопати ще залишилося 600 метрів траншеї. На цьому тижні роботи велися більш активно, ніж в попередні дні.

2. Реконструкція дитячого садка «Сонечко»


         Реконструкція дитячого садка «Сонечко» іде повним ходом. На об’єкті постійно працює декілька бригад підрядної організації «ПП Востокбудмонтаж», загальною чисельністю 25 працівників.
         Станом на 11 грудня ведуться роботи по зовнішньому облицюванню стін будівлі спортзалу дитсадка новим утеплюючим матеріалом – батиком (це плитка, сплав пінопласту товщиною 5 сантиметрів і легкого бетону). Ведуться роботи по монтажу системи опалення та батарей «Коридо» в будівлі спортзалу та переході з спортзалу в основну будівлю. Обкладаються кафельною плиткою приміщення туалетів, душової. Ведеться штукатурка внутрішніх стін спортзалу та допоміжних приміщень змонтовано стропила та обрешітка даху над спортзалом.
         В підвальних приміщеннях під будівлею дитсадка два тижні працює бригада, яка замінює всі труби по мережі теплотраси, які там знаходяться. На першому поверсі основної будівлі дитсадка в актовому залі та всіх групових кімнатах першого поверху монтуються теплі підлоги з утеплювачем, мережами подачі теплої води для підігріву підлоги.
         В будівлі спортзалу замінені всі вікна на склопакети, робляться відкоси на вікнах. Іде реконструкція зовнішніх 6-ти ганків по периметру будівлі. Облаштовується відмостка навколо всієї будівлі, після чого розпочнуться роботи по облицюванню цоколя всієї будівлі лицювальною плиткою. Виготовлені і найближчим часом будуть завезені на об’єкт нові пластикові вікна – склопакети на всю основну будівлю. Виконуються допоміжні роботи по прибиранню будівельного сміття. 10 грудня міська рада, 11 грудня громадська організація «Дитсадок «Сонечко» уклали угоду з підрядником на установку вікон та проплатили аванс.

3.«Лісовичок»


         В дитячому садку «Лісовичок» 30 нових вікон змонтовано в будівлі дитсадка, зроблено внутрішні відкоси на всіх вікнах, змонтовані підвіконня. Розпочата робота по облаштуванню зовнішніх відкосів на вікнах. 3 вікна встановлено в будівлі прачки.

4. Держава виділила додаткові кошти на реконструкцію дитсадка «Сонечко» в місті Семенівка.


         Місяць тому Семенівська міська рада звернулася з клопотанням до голови Чернігівської облдержадміністрації В.П.Куліча та Народного депутата України А.С.Євлахова з проханням виділити додаткові кошти в сумі 1 мільйон 600 тисяч гривень з державного бюджету України для повного завершення в 2015 році всіх будівельних робіт, передбачених проектно-кошторисною документацією по реконструкції дитячого садка «Сонечко» в місті Семенівка. На минулому тижні Прем’єр – Міністром України А.П.Яценюком була підписана відповідна Постанова КМУ, на виконання якої голова Чернігівської облдержадміністрації В.П.Куліч видав розпорядження № 706 від 8 рудня 2015 року, в якій, в тому числі, сказано, що для завершення всіх робіт по реконструкції дитсадка «Сонечко» в місті Семенівка виділяється 1 мільйон 400 тисяч гривень. 224873 гривні, як спів фінансування, повинна додатково виділити на ці цілі Семенівська міська рада з міського бюджету. Такі кошти в міській раді є (за рахунок перевиконання міського бюджету по доходам за жовтень – листопад). Додаткові кошти дадуть можливість в 2015 році завершити всі будівельні роботи, передбачені проектом, які раніше планувалося зробити в 2016 році.

 


відкриється у новому вікні
відкриється у новому вікні
відкриється у новому вікні
       
відкриється у новому вікні
відкриється у новому вікні
відкриється у новому вікні
відкриється у новому вікні
відкриється у новому вікні
       


Повернутися на головну сторінку


 ФОТОАЛЬБОМ

 ВІДЕО АРХІВ

 ПОГОДА